Вбирають негатив і притягують гроші! Які три кімнатні рослини мають бути у кожному домі

Кімнатні квіти створюють особливу атмосферу у будинках та квартирах. При цьому, неважливо, чи весь ваш дім заставлений рослинами, чи на підвіконні самотньо стоїть лише одна квітка. Весь секрет у тому, щоб вибрати рослини, які можуть притягнути достаток додому і забрати весь негатив, передають Патріоти України.

Першою в списку йде толстянка, яку ще називають грошовим деревом. Назва рослини є красномовною, тому не важко здогадатися, що її слід посадити тим, хто хотів би покращити своє фінансове становище.

Грошове дерево треба принести додому та швидко пересадити. Незайвим буде в процесі озвучити свої бажання. Цілі мають бути гарно сформульовані. Так само робіть, коли поливаєте толстянку.

Рятівна рослина, яка буквально витягує негатив вдома, – це фікус. Плюсом його є простий догляд. Фікус позитивно впливає на сімейні відносини, а також добре впливає на гостей. Фікус називають також рослиною вірності і достатку.

Ще однією "щасливою" рослиною вважають кактус, попри те, що в мережі часто пишуть, що він не несе користі. Краще завести один чи два кактуси. Його колючки накопичують негатив і тому можуть обсипатися. У такі моменти слід розуміти, що потрібно пом’якшати у своїх словах і діях. Щоб кактус завжди працював "на вас", частіше виносьте його на свіже повітря.

Джерело: Обозреватель

Завжди додавайте це, коли висаджуєте томати та перець - урожайність зросте у 5 разів!

субота, 25 березень 2023, 12:30

У березні у садівників розпочався сезон висадки розсади. Для того, щоб розсада приживилась і швидко росла її потрібно добре і правильно удобрювати, передають Патріоти України. Так, досвідчені садівники радять ніколи не висаджувати томати та перець без ...

Не робіть так! ТОП-3 помилки в макіяжі: Візажисти розповіли, що перетворює будь-яку жінку на простачку

субота, 25 березень 2023, 12:13

Візажисти розповіли, які помилки найчастіше допускаються в макіяжі. Такі промахи можуть перетворити будь-яку жінку на простачку, не врятують навіть стильні вбрання. Що ніколи не можна робити, читайте нижче, передають Патріоти України. Масивні брови, як...