Вчені були дуже здивовані: Що найкраще допомагає навчатися

Готуватися до ЗНО краще в незнайомому кафе.

Бельгійські вчені довели, що найкраще та найшвидше навчитися чомусь можна у незнайомому місці. Тому вчити уроки чи готуватися до ЗНО краще в незнайомому кафе, ніж вдома. А уроки на вулиці під час екскурсії, де школярі раніше не були, стануть у рази ефективнішими, ніж у класі. Це підтверджує дослідження, опубліковане у журналі Neuron, зазначають Патріоти України.

І хоча хтось думає, що незнайома обстановка відволікає, а не сприяє навчанню, наука доводить, що все навпаки. Так, нейробіологи з’ясували, що нова обстановка змушує організм посилено виробляти дофамін — гормон, який відповідає за систему заохочень.

Завдяки цьому у людини покращується настрій, підвищується мотивація та з’являється відчуття задоволення. А викид дофаміну змушує мозок швидше сприймати та довше утримувати інформацію.

Експерти запевняють, що коли людині треба щось швидко вивчити, то варто частіше вириватися з рутини і звичного розпорядку дня та знаходити незнайомі місця. Навіть схожа лавка біля звичайних дерев, але в новому парку буде досить незвичною для мозку.

Хіти тижня. Пийте на здоров'я: Вчені назвали соки, які можуть "вбити" коронавірус

вівторок, 24 листопад 2020, 13:00

Корисно не тільки пити ці соки, але й просто полоскати ними горло. Вчені з розташованого в Німеччині інституту молекулярної вірусології Медичного центрального університету Ульма заявили, що рослинні соки і зелений чай можуть знижувати ймовірність зараж...

Не дайте себе обдурити: Як визначити справжній пробіг авто

вівторок, 24 листопад 2020, 12:58

Рішення про стан автомобіля краще приймати після спілкування з досвідченим експертом, але є моменти, на які варто звернути увагу відразу. При покупці уживаної машини дуже важливо дізнатися реальний кілометраж пробігу автомобіля, але якщо авто дуже стар...