Вчені дослідили, на якому боці найчастіше сплять оптимісти

Людина проводить уві сні близько третини свого життя. Під час сну організм відпочиває, оновлюється і відновлюється. Міцний і повноцінний сон - запорука гарного самопочуття і важлива складова довгого і здорового життя, передають Патріоти України.

Під час відпочинку важливе значення має положення тіла, при цьому по позі тіла уві сні можна визначити навіть емоційний стан. Дослідники британської організації British Wool провели опитування півтори тисячі осіб, фахівців цікавило, в якій позі воліють спати люди у віці до 35 років.

Виявилося, що ті, хто надає перевагу правій стороні, схильні бути песимістами. Лише 38% з них заявили, що вважають себе людьми з хорошим почуттям гумору. А ось 66% сплячих зліва впевнені, що вважають, що стакан наполовину повний — тобто на життя вони дивляться з позитивом. Лікарі відзначили, що найбільш невдалою позою можна вважати сон на животі, особливо після щільної вечері, в такій позі ущемляються нерви.

Виберіть кота і дізнайтеся, що думають про вас люди - психологічний тест по картинці

неділя, 25 вересень 2022, 12:14

Якщо ви хочете дізнатися, що думають про вас оточуючі, пропонуємо пройти тест. Вибір кота на зображенні дозволить зрозуміти, ким вас бачать люди. Важливо, щоб вибір був зроблений протягом перших п'яти секунд, коли задіяна ваша інтуїція та підсвідомість...

Подивіться на зображення - і ви зможете багато чого дізнатися про свої емоції

неділя, 25 вересень 2022, 11:59

Те, що ви бачите в цій загадковій оптичній ілюзії, багато говорить про ваші емоції, передають Патріоти України. Нам часто подобається думати, що ми знаємо себе досить добре, але це далеко не так, адже кожен день ми дізнаємося про себе все нові і нові ...