Вчені дослідили, на якому боці найчастіше сплять оптимісти

Людина проводить уві сні близько третини свого життя. Під час сну організм відпочиває, оновлюється і відновлюється. Міцний і повноцінний сон - запорука гарного самопочуття і важлива складова довгого і здорового життя, передають Патріоти України.

Під час відпочинку важливе значення має положення тіла, при цьому по позі тіла уві сні можна визначити навіть емоційний стан. Дослідники британської організації British Wool провели опитування півтори тисячі осіб, фахівців цікавило, в якій позі воліють спати люди у віці до 35 років.

Виявилося, що ті, хто надає перевагу правій стороні, схильні бути песимістами. Лише 38% з них заявили, що вважають себе людьми з хорошим почуттям гумору. А ось 66% сплячих зліва впевнені, що вважають, що стакан наполовину повний — тобто на життя вони дивляться з позитивом. Лікарі відзначили, що найбільш невдалою позою можна вважати сон на животі, особливо після щільної вечері, в такій позі ущемляються нерви.

Цвіль відразу зникне: Який підручний продукт розпорошити на герметик у ванній

п’ятниця, 29 вересень 2023, 18:15

У ванній кімнаті через високий рівень вологості часто утворюється грибок. Особливо страждає від цвілі силіконовий герметик у душовій кабіні, проте його легко очистити, передають Патріоти України. Щоб позбутися плісняви, розпорошіть на герметик у ванній...

Оберіть ліхтар - і дізнайтесь, хто ваші найкращі помічники в житті

п’ятниця, 29 вересень 2023, 17:13

Підсвідомість знає набагато більше, ніж свідомість, це давно відомо. Але повідомляє нам інформацію вибірково, та й ми не завжди прислухаємося до внутрішнього голосу, передають Патріоти України. Тест-ліхтар допоможе вам прислухатися до своїх внутрішніх ...