Вчені назвали салат, що допомагає знизити тиск - треба всього два інгредієнти!

Салат з огірками і часником допомагає знизити артеріальний тиск. Про це повідомляють вчені, пише Organic Home Remedies, передають Патріоти України.

За даними Американської кардіологічної асоціації, понад 100 мільйонів людей в країні страждають гіпертонією. Ці цифри тільки збільшуються, подібно до ризиків для здоров'я, які супроводжують гіпертонію.

Як знизити тиск

Якщо ви або хтось із ваших знайомих страждає від гіпертонії, важливо проконсультуватися з терапевтом, щоб отримати рекомендації щодо методів лікування цього стану. Тим не менш, одна річ, яку ви можете вирішити вже зараз - це контроль харчування.

Як правило, ваш режим харчування впливає на ваше здоров'я. Є продукти, які ви можете обов'язково включити у свій режим харчування, вони можуть допомогти контролювати навантаження на ваше кровообіг. Пропонуємо вам розглянути два унікальних продукти - це часник і огірки.

Огірок - прекрасний органічний продукт, який може допомогти при гіпертонії. У ньому міститься багато калію і клітковини. Калій може допомогти збалансувати вміст натрію в крові, протидіючи атеросклерозу (утворення бляшок в кровоносних судинах). Клітковина може допомогти знизити рівень холестерину і регулювати кров'яний тиск.

Часник продемонстрував переконливі докази своєї здатності контролювати гіпертонію, рівень холестерину і різні інші стани здоров'я. Ця відновна здатність в основному пов'язана зі сполукою під назвою аліцин, яка міститься в часнику. Зробіть простий салат з огірків і часнику і будьте здорові!

Вражаюча головоломка! На цьому фото людина ховається від своїх колег, а ви зможете знайти її?

четвер, 26 січень 2023, 18:09

Візуальні тести багато говорять про наш розумовий розвиток. Чим більше розвинений наш мозок, тим більше речей ми можемо визначити з першого погляду, передають Патріоти України. Ця маленька гра у хованки на роботі змусила багатьох людей напружити свій м...

Багато смачних котлет зі жмені фаршу - економний лайфхак на різні випадки життя

четвер, 26 січень 2023, 17:08

Будь-яка хороша господиня мріє досягнути того рівня, коли приготувати смачну й поживну страву вдається буквально "з нічого". Так вміли робити наші бабусі, коли не мали змоги дістати усі необхідні інгредієнти на ту чи іншу страву. На щастя, часи змінили...