Вчені розповіли про особливості зовнішності чоловіків та жінок, які часто зраджують

До таких висновків дослідники Лідського університету прийшли після опитування користувачів сайту знайомств Illicit Encounters.

Експерти з мови тіла заявили, що чоловіків, які часто віддають перевагу "ходити наліво", видає великий розмір ноги, а жінки, які не проти завести роман на стороні, мають широкі стегна, інформують Патріоти України.

До таких висновків дослідники Лідського університету прийшли після опитування користувачів сайту знайомств Illicit Encounters. Вони опитували людей, які перебувають у шлюбі й одночасно шукають стосунки на стороні, пише видання The Sun.

Названо деталі зовнішності чоловіків та жінок, які часто зраджують

Крім того, наголошується, що представниці прекрасної статі з маскулінними рисами обличчя частіше перебувають у довгострокових стосунках, а чоловіки, як правило, вибирають для ролі коханок дівчат із максимально жіночною зовнішністю.

Експерти також проаналізували риси зовнішності, що характеризують особливості сексуального життя. Так, згідно з опитуванням вчених із турецького університету Erciyes, чоловіки з жировими складками довше займаються сексом, ніж чоловіки, що стежать за своєю фігурою.

З архіву ПУ. Не фантастика! Жінка скинула 102 кг і поділилася секретом успішного схуднення (фото)

понеділок, 14 червень 2021, 23:55

Мешканка міста Левен з Шотландії скинула 102 кілограми з 165 - майже дві третини своєї ваги і поділилася секретом схуднення, передають Патріоти України. 52-річна Трейсі МакКормак розповіла, що у неї діагностували діабет другого типу. Після цього жінка ...

З архіву ПУ. Увага! Популярну страву визнали небезпечною для здоров'я

понеділок, 14 червень 2021, 23:30

Вчені розповіли про шкоду червоного м'яса на сніданок. Дослідники попередили про шкоду яєчні з беконом або ковбасою, яку нерідко їдять на сніданок, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. "Исследование ученых из Швеции показа...