Величезний урожай забезпечений! Навіщо потрібно покласти ложку цукру в город

Кожен городник після важкої праці на своїй ділянці хотів би отримати хороший урожай, а садівник - буйне цвітіння улюблених квітів. Але іноді сезон з цвітінням може не задатися. У цьому випадку на допомогу прийде чудовий засіб - ложка із цукром. Таким способом користувалися ще наші бабусі, передають Патріоти України.

Суть цього методу в тому, що цукор працює в якості підгодівлі для бджіл. А вони якраз і відповідають за запилення квітів, що змушує цвісти і плодоносити всі рослини.

Як і де правильно покласти ложку з цукром

Щоб приготувати ласощі для бджіл, необхідно перемішати дві столові ложки гранульованого білого цукру і одну столову ложку теплої води. Потім отриману суміш набирають в невелику ємність - це може бути непотрібна ложка або кришка від скляної банки.

Цукрову підгодівлю потрібно покласти в затишне містечко в городі або в саду біля клумб, плодових дерев і чагарників.

Цей спосіб можна активно застосовувати не лише навесні та восени, але також і впродовж усього літа. Бджоли будуть задоволені смачним частуванням, а натомість відплатять рясним цвітінням і хорошим урожаєм. Ложка з цукром в городі або в саду допоможе залучити бджіл на ділянку. Вони будуть запилювати квіти, а це посприяє хорошому врожаю.

Тільки 10% жінок знають це! Як мити голову, щоб волосся блищало

середа, 7 червень 2023, 18:15

Густі локони, які розвиваються на вітрі, як в рекламі - це мрія кожної дівчини. На догляд за волоссям жінки витрачають величезну кількість грошей і часу, проте мало хто з них знає, як правильно помити голову або волосся, заощадивши половину бюджету, пе...

Українців "атакують" мошки: Які натуральні засоби врятують від набридливих комах

середа, 7 червень 2023, 17:14

У північних областях України мешканців "атакують" мошки, науковці радять захищатися від комах не репелентами, передають Патріоти України. Мошки звикають до репелентів, тому з ними краще боротися такими натуральними засобами як пижмо, полинь, гвоздична ...