Вгадайте, за одну хвилину, чия бабуся сидить на лавці. Тест на інтуїцію, який під силу не всім

Ось зізнавайтеся, хто з вас не любив у дитинстві своїх бабусь та дідусів? Напевне, усі любили та поважали. Згадайте тільки, якими добрими ті завжди були до вас. Тут і сон до обіду, і смаколиків якнайбільше, і від роботи відгородять, аби ви тільки добряче відпочили. Ну як таке не цінувати, передають Патріоти України.

Ось і на нашій сьогоднішній картинці мила бабуся, як наглядає за дітками. А це заняття не з простих. Тут слід нікого не проґавити. Усі маленькі шибайголови інколи люблять і побешкетувати.

А ще головна героїня нашої сьогоднішньої історії в’яже теплі речі. Ось тільки для кого вона це робить? Хто із тіток є її рідним онуком чи онучкою? Як гадаєте? Що підказує вам інтуїція?

Це особливий тест на кмітливість та уважність. Тож пропонуємо і вам його пройти.Основне завдання: зрозуміти, хто є рідним внучам старенької. Тест потрібно пройти за одну хвилину. Тож спробуйте уявити себе на місці бабусі й знайдіть відповідь на запитання. Уже маєте якісь здогадки?

Дивіться уважно і шукайте підказки.

Якщо вам не вдалося впоратись за одну хвилину, то не слід засмучуватися. Гляньте ще раз і приділіть увагу найменшим деталям. У вас точно все вийде! А для тих, хто не пройшов цей тест чи тих, хто бажає пересвідчитися у правильності своїх здогадок, ми прикріпили відповідь нижче.

А вам вдалося впоратися із завданням?

Психологічний тест: Обраний візерунок розповість про ваш характер

четвер, 28 вересень 2023, 18:12

Всім цікаво побачити себе з боку, тому асоціативні тести так популярні в психології. Візерунок, що сподобався, підкаже, якою людиною ви є, передають Патріоти України. Якщо ваш вибір припав саме на перший візерунок, то це говорить про вашу різнобічність...

Викинете у смітник усі банки: Які продукти можуть зіпсувати консервацію

четвер, 28 вересень 2023, 17:10

Консервація - відмінний спосіб зберегти смак та вітаміни овочів та фруктів на зиму. У всіх кулінарів завжди під рукою маса найрізноманітніших рецептів маринованих помідорів, огірків, овочевих салатів та незвичайного варення, передають Патріоти України...