Від нагару та жиру не залишиться сліду - лайфхак, завдяки якому чайник сяятиме

Чайник - один з найпоширеніших приладів на кухні, і він швидко вийде з ладу без регулярного чищення. Важливо не тільки прибирати накип усередині чайника, а й чистити його зовні, передають Патріоти України.


Чайники, які ми використовуємо на газовій плиті, особливо схильні до утворення плям і жирних слідів, але є способи позбутися їх назавжди.

Про лайфхак з очищення чайника пише видання Express. Декілька підручних засобів допоможуть вам позбутися нагару, слідів від жиру та інших забруднень. Що важливо, вони стоять копійки, а деякі, напевно, вже знаходяться на вашій кухні.

Для очищення чайника використовуйте суміш звичайного оцту, засоби для миття посуду та харчової соди. Перед початком роботи завжди надягайте рукавички, щоб захистити шкіру від води, жиру та олії.

Для початку наповніть велику миску гарячою водою і додайте трохи засобу для миття посуду. Помістіть чайник, що пригорів, у воду і дайте на замочування мінімум 20 хвилин. Якщо у вас є час, краще залишити прилад в розчині на пару годин. Після того, як чайник замочиться, насипте у воду півсклянки харчової соди і спостерігайте, як вона шипить. Візьміть вологу губку або щітку і видавіть трохи засобу для миття посуду, щоб видалити стійкі плями. Чайник у цей час має перебувати у воді.

Для слідів, які не видаляються методом замочування та чищення, використовуйте оцет. Для цього ви можете або покрити поверхню харчової содою та полити її оцтом, або приготувати пасту для точкової обробки чайника. Додайте кілька крапель оцту в одну чашку харчової соди, доки не вийде густа паста. Після нанесення потрібно буде почекати деякий час, доки не відбудеться хімічна реакція. Потім змийте засіб.

А ви це знали? Для чого в духовку кладуть сіль - поради для смачної випічки

неділя, 2 жовтень 2022, 17:29

Багато хто під час готування стикався з тим, що випічка не пропікається або і зовсім підгорає. Це не завжди свідчить про те, що ви не слідували рецепту або помилилися з потрібною температурою, передають Патріоти України. Існує безліч технічних причин, ...

А ви це знали? Що передається генетично дитині від матері, а що від батька

неділя, 2 жовтень 2022, 17:13

Генетика - одна з найбільш загадкових і цікавих наук. Звичайно, дитина успадковує гени обох батьків, але деякі домінуючі риси вона візьме саме від батька - як хороші, так і не дуже, передають Патріоти України. Ось генетичні особливості, які діти успадк...