Від накипу не залишиться і сліду: ТОП-3 простих засоби, які чудово чистять чайник

Вапняний наліт, що накопичується всередині чайника, означає, що для нагрівання води в ньому потрібно більше енергії, що призводить до більш високих рахунків за "комуналку". Тож регулярне чищення чайника - обов’язкове. До того ж воно не вимагає великих зусиль, передають Патріоти України.

Як пише видання Express, чайник є одним з найчастіше використовуваних приладів на кухні, тому його слід ретельно чистити не рідше одного разу на місяць. У цьому допоможе один лайфхак із найпростішими підручними продуктами, швидше за все, вони вже є на вашій кухні.

Хоча існує безліч продуктів, спеціально призначених для боротьби з вапняним нальотом, впоратися з накипом у чайнику можна без "хімії". Є три екологічно чисті засоби для очищення чайника, а саме:

  1. лимонна кислота
  2. лимони
  3. оцет

Що потрібно зробити, щоб видалити накип у чайнику:

  • Наповніть чайник водою наполовину, а потім додайте 20 мл оцту, або лимонної кислоти, або нарізаного лимона. Прокип’ятіть.
  • Якщо на носику чайника утворився вапняний наліт, візьміть шматок кухонної серветки, рясно збризкайте оцтом, а потім оберніть навколо носика. В якості альтернативи надягніть на нього половинку лимона.

Справа в тому, що оцет, лимонна кислота та лимони добре справляються з вапняним нальотом завдяки високому рівню кислотності.

Вдвічі знижує ризик втрати пам'яті! Вчені назвали напій, який варто вживати всім

середа, 1 лютий 2023, 18:26

Людський мозок - це надзвичайно складна конструкція, тому вчені вже багато років намагаються знайти способи, які допоможуть поліпшити його роботу. Зокрема, проводяться дослідження на вивчення продуктів для покращення пам'яті з віком. Читайте про них бі...

Перевірте себе! Психологічний тест за 1 хвилину розповість всю правду про вас

середа, 1 лютий 2023, 18:12

Цей психологічний тест розповість секрети вашої підсвідомості. Відповідайте чесно, що ви побачили першим на зображенні? Нижче прочитайте свій результат, передають Патріоти України. . Результати: . У вас 80% добра і 20% зла. Ви прекрасно збалансована ...