Від накипу не залишиться і сліду: ТОП-3 простих засоби, які чудово чистять чайник

Вапняний наліт, що накопичується всередині чайника, означає, що для нагрівання води в ньому потрібно більше енергії, що призводить до більш високих рахунків за "комуналку". Тож регулярне чищення чайника - обов’язкове. До того ж воно не вимагає великих зусиль, передають Патріоти України.

Як пише видання Express, чайник є одним з найчастіше використовуваних приладів на кухні, тому його слід ретельно чистити не рідше одного разу на місяць. У цьому допоможе один лайфхак із найпростішими підручними продуктами, швидше за все, вони вже є на вашій кухні.

Хоча існує безліч продуктів, спеціально призначених для боротьби з вапняним нальотом, впоратися з накипом у чайнику можна без "хімії". Є три екологічно чисті засоби для очищення чайника, а саме:

  1. лимонна кислота
  2. лимони
  3. оцет

Що потрібно зробити, щоб видалити накип у чайнику:

  • Наповніть чайник водою наполовину, а потім додайте 20 мл оцту, або лимонної кислоти, або нарізаного лимона. Прокип’ятіть.
  • Якщо на носику чайника утворився вапняний наліт, візьміть шматок кухонної серветки, рясно збризкайте оцтом, а потім оберніть навколо носика. В якості альтернативи надягніть на нього половинку лимона.

Справа в тому, що оцет, лимонна кислота та лимони добре справляються з вапняним нальотом завдяки високому рівню кислотності.

Не залишіть жодного шансу: як очистити мікрохвильову піч від жиру і бруду за допомогою лимона

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:15

Очищення мікрохвильової печі може бути жахливим завданням - це одне з найбрудніших місць на кухні. Раніше ми розповідали, як приготувати із підручного засобу чудо-розчин для прибирання всього будинку, а сьогодні зупинимося на очищенні цього кухонного п...

Як за 2 хвилини очистити ручки газової чи електричної плити від жиру без надмірних зусиль

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:30

Як швидко зняти і помити ручки кухонної плити від застарілого бруду підручними засобами, як очистити ручки, які не знімаються, передають Патріоти України. Можливо, комусь до вподоби чистити газову чи електричну плиту від бруду та жиру, але все ж таки ц...