
Зараз на полицях в магазинах є дуже велика різноманітність напоїв. Кольорові пляшки дуже привабливі, а їх наповнення надзвичайно смачне - тому від покупки важко втриматись. Але варто пам'ятати, що є багато напоїв, які дуже шкідливі для організму, передають Патріоти України.
Редакція FoodOboz розповість, який магазинний напій в жодному разі не можна вживати. Наслідки дуже серйозні.
Найшкідливішими є солодкі газовані напої
Найбільше від шкоди таких напоїв страждають діти. Солодкі газовані води містять багато цукру, у вигляді фруктози. Вони можуть викликати ожиріння, а також розвиток цукрового діабету. І якщо вага у дитини вище вікової норми – вона точно часто вживає солодкі газовані напої.
Така вода також містить небезпечні канцерогени і хімічні барвники. Все це накопичується в організмі, провокує алергію, а також головний біль.
В деяких солодких напоях цукор заміняють на дешевий аспартам. Це дуже небезпечна речовина, яка здатна викликати розвиток великої кількості серйозних захворювань: пухлини мозку, епілепсія, нервові розлади та інші. Деякі солодкі води містять кофеїн. У невеликій склянці напою може бути 30-55 міліграмів кофеїну.
У медичній практиці серцеві напади у жінок після 50 років дуже часто закінчуються смертю – в тому числі тому, що їх симптоми пропускаються як пацієнтками, так лікарями, передають Патріоти України. Експерти рекомендують жінкам знати, як проявляють себе ...
Людина може ретельно стежити за здоров'ям: займатися спортом, вживати корисні продукти та своєчасно відвідувати лікаря. Однак неминучі стреси можуть підкосити навіть найвитривалішу людину, передають Патріоти України. Психологи перерахували прості дії, ...