Відкриті чи невпевнені у собі? Оберіть совеня і дізнайтеся, які ви насправді

Хоча цей тест більше схожий на жарт, коли дивишся результат - важко не здивуватися. Усе сходиться, передають Патріоти України.

Просто погляньте на цю картинку і виберіть совеня, яке першим привернуло вашу увагу. Довго не думайте, нехай вибір робить підсвідомість.

Обрали?

Тепер дивіться результат:

1.

Ви – відкрита, доброзичлива і надзвичайно цікава людина. Завжди прагнете дізнатися щось нове і цікаве. Але ваш головний недолік полягає в тому, що ви любите сунути ніс не в свою справу. Постарайтеся поменше лізти в особисте життя інших, і тоді люди до вас потягнуться.

2.

Десь вглибині у вас досі живе наївна маленька дитина. Ви любите світ навколо, але вам нестерпно усвідомлювати, що існує зло і несправедливість. Іноді вам досить складно відстоювати свою думку, але не переживайте, все обов’язково зміниться на краще.

3.

Ви трохи невпевнені в собі і нерідко боїтеся зробити неправильний вибір. Так справи не підуть. Вам просто необхідно подолати свої внутрішні страхи, тому що вони – всього лише плід вашої уяви. Зробіть глибокий вдих і приступайте до рішучих дій.

4.

У вас відчувається впевненість і готовність до подолання труднощів. Але завжди є щось, що заважає зробити заключний крок на шляху до успіху. Час вже відкинути цю недоречну наївність і подорослішати.

5.

Невиправний песиміст. Це ваша справжня натура, з якою, на жаль, ви нічого не можете вдіяти. Вас просто неможливо переконати. Довіртеся, будьте м’якші з людьми. Без сумнівів, всі оцінять такі зміни.

6.

Високоінтелектуальна, але дещо егоїстична особистість. Дивитеся на інших зверхньо, а даремно. Адже по-справжньому хороші люди цього не оцінять.

Пісочне печиво з 4-ох інгредієнтів. Рецепт, який варто спробувати!

середа, 27 вересень 2023, 10:15

Масло кімнатної температури, змішайте зі сметаною і борошном, додайте розпушувач. Можливо борошна знадобиться більше або менше. Дивіться, щоб тісто вийшло м’яким і не липло до рук. На півгодини поставте тісто в холодильник. Потім розкачуємо не дуже тон...

Перевірені способи, що зекономлять вам гроші: Що робити, якщо курятина "задихнулась"

середа, 27 вересень 2023, 9:14

За день-два курка ще не зіпсується, але вже може з’явиться неприємний запах. Та є кілька способів, які допоможуть позбутися від цього запаху. Про них розповіли на Ukr.Media, передають Патріоти України. Це обов’язково зробити до того, як ви почали готув...