Відкриті чи невпевнені у собі? Оберіть совеня і дізнайтеся, які ви насправді

Хоча цей тест більше схожий на жарт, коли дивишся результат - важко не здивуватися. Усе сходиться, передають Патріоти України.

Просто погляньте на цю картинку і виберіть совеня, яке першим привернуло вашу увагу. Довго не думайте, нехай вибір робить підсвідомість.

Обрали?

Тепер дивіться результат:

1.

Ви – відкрита, доброзичлива і надзвичайно цікава людина. Завжди прагнете дізнатися щось нове і цікаве. Але ваш головний недолік полягає в тому, що ви любите сунути ніс не в свою справу. Постарайтеся поменше лізти в особисте життя інших, і тоді люди до вас потягнуться.

2.

Десь вглибині у вас досі живе наївна маленька дитина. Ви любите світ навколо, але вам нестерпно усвідомлювати, що існує зло і несправедливість. Іноді вам досить складно відстоювати свою думку, але не переживайте, все обов’язково зміниться на краще.

3.

Ви трохи невпевнені в собі і нерідко боїтеся зробити неправильний вибір. Так справи не підуть. Вам просто необхідно подолати свої внутрішні страхи, тому що вони – всього лише плід вашої уяви. Зробіть глибокий вдих і приступайте до рішучих дій.

4.

У вас відчувається впевненість і готовність до подолання труднощів. Але завжди є щось, що заважає зробити заключний крок на шляху до успіху. Час вже відкинути цю недоречну наївність і подорослішати.

5.

Невиправний песиміст. Це ваша справжня натура, з якою, на жаль, ви нічого не можете вдіяти. Вас просто неможливо переконати. Довіртеся, будьте м’якші з людьми. Без сумнівів, всі оцінять такі зміни.

6.

Високоінтелектуальна, але дещо егоїстична особистість. Дивитеся на інших зверхньо, а даремно. Адже по-справжньому хороші люди цього не оцінять.

Виберіть горнятко - і дізнайтесь приховану правду про себе

неділя, 5 лютий 2023, 21:14

Ви екстравагантні, товариські і позитивні. Ви бачите в людях тільки хороше, і від цього вам самим добре. Ви любите тварин, фільми і цікаві бесіди. Напевно, вам цікавіше спілкуватися з друзями та близькими, ніж шукати романтичні пригоди. Ви віддаєте пер...

100%-й спосіб позбутися запаху секонд-хенду - спрацює, навіть якщо аромат сильно "в’ївся"

неділя, 5 лютий 2023, 17:12

Магазини із вживаним одягом, а простіше кажучи - секонд-хенди, вже давно користуються чималою популярністю серед українців. Тисячі людей приходять туди за недорогими, якісними, але при цьому брендовими речами, передають Патріоти України. Втім, є одне в...