Відпере будь-які плями і коштує сущі копійки! Як зробити дієвий гель для пральної машинки

Для того, щоб заощадити гроші на купівлю порошків та гелів для прання та досягти високої якості прання, рекомендуємо виготовити власний мийний засіб для пральної машини, передають Патріоти України.

Мийний гель для прання в машинці можна зробити легко і недорого, при цьому його ефективність буде не гіршою за магазинний варіант. Собівартість такого домашнього засобу — сущі копійки, пише cpykami.

Рецепт супергелю для прання з недорогих підручних засобів

Подрібніть 100 грамів мила, переважно господарського, якісного дитячого чи іншого на ваш вибір. Врахуйте, що аромат гелю, а відповідно і речей, залежатиме від вибраного мила. Влийте 4 літри води та поставте на вогонь. Дочекайтеся повного розчинення мила, потім поступово додайте 5 столових ложок кальцинованої соди по одній ложці за раз. Вимкніть плиту, зніміть ємність з вогню та залиште на ніч для охолодження. За цей час гель повинен добре загуснути.

Щоб надати йому густішу консистенцію, збийте його занурювальним блендером і перелийте у зручну ємність. Перед кожним використанням струсіть трохи пляшку з гелем, щоб він став густішим. Для одного прання потрібно від 2 до 4 ковпачків гелю, залежно від обсягу білизни та ступеня забруднення.

Не робіть так! Основні помилки під час заморозки ягід на зиму

середа, 27 вересень 2023, 7:07

Сезонні ягоди та фрукти дозволяють нам ласувати ними лише нетривалий час, усього якихось півтора-два місяці. А нам, звичайно ж, хочеться більше, передають Патріоти України. Тому саме час пом’янути не злим тихим словом винахідників морозильної камери. П...

Перевірте себе! Розмір вашої руки розповість дещо цікаве про ваш характер

середа, 27 вересень 2023, 6:12

Пропонуємо вам самим спробувати пізнати себе трохи краще, пройшовши нескладний тест. Від вас вимагається лише виміряти відстань від ліктя до кисті рук так, як це зроблено на малюнку нижче, передають Патріоти України. Ті, хто не зміг дотягнутися до кист...