Відрізання куточків у губки для миття посуду: Навіщо це роблять

Багато людей прагнуть економити гроші, навіть на найменших речах. Саме заради цієї мети вони вигадують несподівані способи використання речей, не обмежуючись лише їх початковим призначенням, і намагаються не викидати навіть явне сміття, щоб дати речам другий шанс. передають Патріоти України.

Також можна заощадити на кухонних губках, але для цього необов’язково використовувати їх до стану крихти, пише vazhnoznat. Губки — це предмети, на яких накопичуються мікроби, тому їх слід регулярно міняти. Проте, у багатьох господинь не підіймається рука викидати якісну та зовні чисту губку.

Як використовувати кухонну мочалку

Щоб дати губці друге життя після того, як вона виконає свій обов’язок, можна просто відрізати у неї один куточок і використовувати її для різних побутових потреб. Це стане "міткою" для мочалки, і ви зможете попередити всіх членів сім’ї про її вже інше призначення.

Більше ніхто не зможе переплутати ту губку, яка використовується виключно для миття посуду та ту, яку ви, можливо, вирішите використовувати для очищення унітаза. Така мочалка послужить корисним інструментом також для прибирання плитки, плінтусів, велосипеда, а також для видалення бруду з взуття та інших завдань у побуті.

Перше побачене на картинці розповість що заважає вам мати міцні стосунки

середа, 29 листопад 2023, 7:38

Коли люди вступають у романтичні стосунки, вони сподіваються на щось серйозне, а не для того, щоб “не прогавити момент”. Але через деякий час у відносинах починаються проблеми і вони припиняються. Зазвичай, люди самі створюють проблеми, передають Патрі...

Психологічний тест у картинці: Виберіть улюблений фрукт - і ми вгадаємо ваш характер

середа, 29 листопад 2023, 7:15

Цей простий тест покаже, що існує прямий зв’язок між улюбленим фруктом і вашою особистістю. Залежно від обраного вами фрукта ви дізнаєтеся, що означає ваш вибір з психологічної точки зору, передають Патріоти України. Отже, виберіть свій улюблений фрукт...