Відвернете удачу та гроші! Як не треба прикрашати ялинку для зустрічі 2023 року

Які іграшки не можна вішати на ялинку, щоб не було лиха 2023-го року, передають Патріоти України

2022 рік наближається до кінця — для українців він був дуже важким. З великою надією громадяни України готуються зустріти Новий 2023 рік. Вважається, що для того, щоб наступний рік приніс удачу, потрібно задобрити тварину-символ року, Чорного Водяного Кролика. Важливо знати не лише, що кролик любить, але й що його може образити.

Як краще не прикрашати ялинку, щоб не розгнівати Чорного Водяного Кролика

Оскільки кролик — тварина скромна та негаласлива, ялинку потрібно вибирати невелику, а прикраси — скромні. Якщо у вас велика ялинка, краще замініть її на трохи меншу за розміром.

Важливо не використовувати кольори, які не любить кролик. Виходячи з того, що кролик чорний, ялинку можна прикрасити іграшками чорного кольору. Не варто ставитися до цього кольору, як до уособлення чогось поганого. Кролик любить й інші природні кольори, як-от синій блакитний, зелений, білий. Головне, щоб відтінки цих кольорів були природними, не отруйними. Ялинку не потрібно робити дуже яскравою, кроликові це точно не сподобається.

Іграшки на ялинку повинні бути також не яскравими, з природних матеріалів, натуральними. Кролик терпіти не може пластикові вироби, металеві не підходять до водної стихії, яка буде панувати наступного року. Найкраще підійдуть дерев'яні іграшки, паперові, керамічні, а ще краще, якщо вони будуть зроблені власними руками з природних матеріалів. Уникайте іграшок у формі звірів хижаків. Фігурка тигра, ведмедя, дракона точно позбавить удачі та не принесе щастя наступного року. Доречним буде, якщо на ялинці висітимуть зайчики та кролики — кроликові це дуже сподобається.

Водну стихію наступного року потрібно задобрити світлом, що символізує вогонь. Повісьте трохи більше гірлянд, світильників, найкраще, якщо вони будуть на батарейках. Саме світло допоможе прогнати зневіру, біль і розпач, дасть надію.

Що робити, щоб деруни не розвалювалися

четвер, 13 червень 2024, 18:13

Якщо ви також любите деруни, тоді вміння їх готувати дуже потрібне. На перший погляд, все надзвичайно просто та зрозуміло. Треба потерти картоплю, додати кілька інгредієнтів та швидко посмажити деруни. А що ж робити, якщо вони вирішили розвалюватися, п...

Навіщо заливати печінку окропом на 2 хвилини: Ось якою вийде страва

четвер, 13 червень 2024, 17:12

Якщо продукт деякий час полежить у молоці, то він втратить гіркоту і набуде ніжності. Однак досвідчені господині ще заливають печінку окропом. Такий спосіб замочування має кілька переваг перед “молочним”. По-перше, він забирає менше часу. По-друге, стр...