Військовий розкрив секрет ідеального сну

Методика заснована на вченні американського психолога.

Анонімний військовий розповів, як можна заснути за дві хвилини, а виспатися за 15. За його словами, ключову роль грає не час, а техніка дихання і вміння розслабити тіло, передають Патріоти України з посиланням на Сегодня.

Однак бадьорості вистачить години на чотири, тому такий відпочинок не замінить повноцінний сон. Боєць додав, що ця методика заснована на вченні американського психолога Бада Уінтера.

Потрібно відкинути на спинку стільця, поставити ноги паралельно один одному і покласти руки на груди, схрестивши їх. При цьому опустити підборіддя і плечі і розслабити м'язи голови. Також розслабити потрібно очі, щелепу, губи і язик. Важливо дихати повільно і глибоко.

У положенні лежачи руки потрібно витягнути уздовж долонями вгору. Якщо закотити наверх очі, тільки без напруги, сон наступить ще швидше.

Для психічного розслаблення треба уявити природу, наприклад, захід і водну гладь.

Застосуйте техніку "чотири-сім-вісім". Потрібно чотири секунди спокійно вдихати через ніс, затримати повітря на сім секунд і вісім секунд спокійно видихати. Такі маніпуляції сповільнять серцевий ритм і знизять температуру тіла, що і повинно відбуватися з організмом перед сном.

З архіву ПУ. Корисні поради: Геніальне використання кавової гущі

четвер, 17 вересень 2020, 23:55

Не варто викидати використану кавову гущу. Існує кілька варіантів геніального її використання. Гущу необхідно тримати у відкритому контейнері. Вона повинна висохнути, але не повинна запліснявіти. Тоді можна використовувати гущу. Звичайно, не потрібно ч...

Рош ха-Шана: Що можна і не можна робити на єврейський Новий рік, щоб не накликати біду

четвер, 17 вересень 2020, 23:26

Єврейський Новий рік Рош ха-Шан має ряд цікавих традицій. На відміну від звичного нам Нового року феєрверки, алкоголь та гучні гуляння не вітаються. Це час роздумів над минулими помилками і планування наступного року. Зазвичай це яблука або гранат, мед...