Військовий розкрив секрет ідеального сну

Методика заснована на вченні американського психолога.

Анонімний військовий розповів, як можна заснути за дві хвилини, а виспатися за 15. За його словами, ключову роль грає не час, а техніка дихання і вміння розслабити тіло, передають Патріоти України з посиланням на Сегодня.

Однак бадьорості вистачить години на чотири, тому такий відпочинок не замінить повноцінний сон. Боєць додав, що ця методика заснована на вченні американського психолога Бада Уінтера.

Потрібно відкинути на спинку стільця, поставити ноги паралельно один одному і покласти руки на груди, схрестивши їх. При цьому опустити підборіддя і плечі і розслабити м'язи голови. Також розслабити потрібно очі, щелепу, губи і язик. Важливо дихати повільно і глибоко.

У положенні лежачи руки потрібно витягнути уздовж долонями вгору. Якщо закотити наверх очі, тільки без напруги, сон наступить ще швидше.

Для психічного розслаблення треба уявити природу, наприклад, захід і водну гладь.

Застосуйте техніку "чотири-сім-вісім". Потрібно чотири секунди спокійно вдихати через ніс, затримати повітря на сім секунд і вісім секунд спокійно видихати. Такі маніпуляції сповільнять серцевий ритм і знизять температуру тіла, що і повинно відбуватися з організмом перед сном.

Хіти тижня. Будьте здорові! - Названо найнебезпечнішу дієту

неділя, 19 січень 2020, 23:55

Такий тип харчування дозволяє найшвидше позбутися зайвої ваги, але загрожує серйозною розплатою. Принципів кетодієти складно дотримуватися, оскільки людині доводиться відмовлятися від смачних і корисних вуглеводів, яких потребує організм: фруктів, ціль...

З архіву ПУ. Господині на замітку: Дивовижні зимові десерти

неділя, 19 січень 2020, 21:30

Зима - пора затишних домашніх посиденьок з чаєм і чимось смачненьким. ПОРЦИОННЫЙ ЧИЗКЕЙК БЕЗ ВЫПЕЧКИ "АРОМАТ РОЖДЕСТВА". ИНГРЕДИЕНТЫ. ПОШАГОВЫЙ РЕЦЕПТ ПРИГОТОВЛЕНИЯ. ИМБИРНЫЕ КОРЗИНОЧКИ С КОФЕЙНЫМ КРЕМОМ. ИГРЕДИЕНТЫ. ПОШАГОВЫЙ РЕЦЕПТ ПРИГОТОВЛЕНИЯ