Він повільно вбиває! Лікарі назвали посуд, від якого потрібно терміново позбутися на кухні

Лікарі-токсикологи назвали небезпечний посуд, якому немає місця на вашій кухні. Цей посуд вас повільно вбиває! Потрібно позбутися цього посуду. Ним не можна користуватися, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.

Посуд, якого вам потрібно терміново позбутися:

  • З кольорового скла: фарби для скляного посуду можуть містити свинець.
  • Якщо подобається кольорове скло, можна вибрати: богемське скло буває рожевим (з додаванням марганцю), зеленим (для фарбування використовується залізо) та червоним (від додавання міді). А стикувальний шов на ніжках келихів не повинен проглядатися, і навіть на дотик має бути ледве відрізним.
  • З візерунками: може містити свинець та кадмій. Якщо купуєте, то переконайтеся, що розпис нанесений під глазур. Небезпечний розпис можна впізнати за насиченістю кольору.
  • Кераміка з фарбою містить важкі метали. Вибирайте бренди преміального керамічного посуду, які «запаюють» фарбу. Але якщо з'явився скол, то вже нічого не допоможе — на викид

На своїй кухні для цього немає місця

Окрему увагу експерти приділили пластиковим контейнерам. Річ у тім, що будь-який пластик містить фталати, які отруюють організм.

Не використовуйте отруйні пластикові контейнери для зберігання їжі! Токсини — отрута біологічного походження. Сьогодні токсичному впливу людина піддається щохвилини. Токсини у вашому організмі накопичуються! Вони містять бісфенол А, відомий канцероген, що порушує гормональну та ендокринну функції.

Дачникам на замітку! Картопля буде велика і крохмалиста, а потрібно всього 6 грамів добрива

п’ятниця, 14 червень 2024, 18:30

Картоплю можна вважати найважливішою сільськогосподарською культурою в Україні. Але для досягнення великого урожаю вона вимагає ретельного догляду і правильного підживлення. Одна з найважливіших речовин для підживлення картоплі — це азот. Він відіграє ...

ТОП-3 помилки псують смак кави

п’ятниця, 14 червень 2024, 18:12

Кава є одним з найулюбленіших напоїв, тому що допомагає не тільки швидко прокинутися, але й позбутися почуття втоми протягом дня, передають Патріоти України. Крім іншого, розумне вживання кави допомагає покращити якість інтелектуальної діяльності та за...