Візьміть на замітку! Названо рослину, яка здатна фільтрувати забруднене повітря, особливо після ремонту

Багато хто любить влаштувати на підвіконні мінісадок. Цікаво, що кожна рослина має свої особливості, передають Патріоти України.

Деякі при цьому можуть принести господарям неоціненну користь — як, скажімо, квітка під назвою «щучий хвіст» чи сансевієрія.

Рослина не тільки красива зовні. Вона здатна фільтрувати повітря. Квітка досить швидко вбирає шкідливі хімічні сполуки, а замість них випускає кисень.

Сансевієрія може поглинути навіть такі шкідливі речовини, як формальдегід та інші токсичні випари, які виділяють будівельні матеріали.

Найвитриваліша кімнатна рослина, також з легкістю розправляється з парами бензолу, трихлоретилену. Примітно, що сансевієрія виділяє в нічний час кисень і поглинає вуглекислий газ.Враховуючи такі особливості рослини, експерти радять поставити її у квартирі після ремонту.

Який у вас зріст? Відповідь може багато розповісти про вашу особистість

неділя, 25 лютий 2024, 7:09

Про людину можна багато чого розповісти, дивлячись на її руки, очі, губи, нігті і навіть зріст. Ми розповімо, які особливості характеру притаманні людям у залежності від зросту. Треба сказати, результати досить цікаві, передають Патріоти України. Ви ще...

Народні прикмети на 25 лютого. Віщі сни. Добро повернеться добром

неділя, 25 лютий 2024, 7:05

25 лютого за новим стилем (10 березня за старим стилем) - день пам'яті святителя Тарасія, патріарха Константинопольського. Цей угодник божий жив у VIII-IX століттях, походив зі знатного роду, здобув гарну освіту і опинився при дворі імператора Костянти...