Візьміть на замітку! ТОП-14 фільмів, що зачіпають найглибші струни душі

У сірій суєті повсякденності ми забуваємо про душу і те, що в світі є ще щось крім щоденних ритуалів і дороги з роботи додому, передають Патріоти України.

Ми зібрали 14 фільмів, які допоможуть наповнити вільний вечір роздумами і зворушать вас до глибини душі.

“Діти небес”

Оскароносний іранський фільм для сімейного вечора (6 +). Хлопчик Алі з бідної сім’ї. Він зробив серйозну помилку – по дорозі зі школи втратив єдину пару взуття молодшої сестри, забрану з ремонту. У сестри це єдині туфлі, а купити нові батько не міг. І вони самі обирають не посвячувати батьків в те, що трапилося і йдуть на хитрість – носять кросівки Алі по черзі. Але іноді трапляється, що хитромудра затія приводить до несподіваних наслідків.

“В гонитві за щастям”

Кріс Гарднер вже п’ять років виховує сина сам. Батько-одинак намагається забезпечити хлопчикові щасливе дитинство. Зарплати продавця не вистачає, щоб оплатити за житло. Їх виселяють.
Залишившись на вулиці, Кріс не здається і влаштовується на стажування в брокерську контору, щоб отримати посаду фахівця. Але випробувальний період триває 6 місяців. І Кріс не отримає ніяких грошей …

“Слова”

Письменник Рорі Дженсен нарешті дочекався визнання, але … Його роман-бестселер виявляється написаним під іншим ім’ям. Ціна за вкрадені у нього роботу і життя виявиться занадто висока. Але Рорі це не зупинить …

“Якщо тільки”

Наше життя складається з рішень, які впливають не тільки на нашу долю, а й на життя оточуючих нас людей. Так ми вибудовуємо низку подій, які щільно переплетені і зруйнувати цей ланцюжок подій вже неможливо. А раптом це не так?

Красива, талановита і емоційна Саманта – американка, яка вивчає мистецтво в Лондоні. Вона закохана в Яна, зайнятого трудоголіка, який практично одружений на своїй роботі. Цей факт стає проблемою у відносинах Саманти і Яна. Але трагічний збіг обставин – безглузда аварія – забирає Саманту назавжди. Ян починає усвідомлювати, що було головним у його житті …

Якби було можливим перемотати час назад і переписати сценарій останнього дня перед трагедією … І доля подарувала йому таку можливість.

“Пам’ятай неділю”

Моллі, самотня офіціантка, зустрічає привабливого хлопця на ім’я Гас. Він – продавець в магазині ювелірних прикрас. Моллі майже впевнена, що Гас – її єдиний. Але з часом Гас стає для неї все більш підозрілим. Він стурбований і розсіяний. Що він приховує? Гас страждає аневризмою мозку. У нього абсолютний провал в короткостроковій пам’яті. Кожен день у нього починається з чистого аркуша. Він бачить Моллі кожен день, немов вони тільки що познайомилися. Він повинен закохатися в неї заново.

“Дорога додому”

Хуліганський розпещений хлопчик змушений пожити якийсь час далеко від міста разом з німою бабусею. Стара безпорадна жінка – зручна людина для прояву дитячої жорстокості. Але жодна хуліганська душа не встоїть перед мудрістю і терпінням бабусі. Її головний дар, проти якого агресія безсила – здатність до любові та співчуття.

“Гарні діти не плачуть”

Аккі – дівчинка-підліток, яка ходить в 6 клас. Вона справжня пацанка: хоробра, б’ється з хлопцями і обожнює футбол. Їй нічого не страшно … Нічого … Тільки любов. Їй ставлять невиліковний діагноз – лейкоз, і тут сила любові проявляє себе у всій красі. Саме любов надихає Аккі продовжувати боротьбу з важкою хворобою.

“Зірочки на землі”

8-річний Ішан Аваст з народження не зовсім звичайний. Він насилу засвоює те, що іншим дітям легко дається. До нього вороже не лише оточення, але навіть батьки. Після того як хлопчик провалює втретє шкільні іспити, батько в покарання відвозить хлопчика в школу-інтернат. Душа дитини на шматки зранена самотністю. Він звинувачує себе в розставанні з батьками, але і образа на них також є. Але ось доля посилає незвичайному хлопчику людину, яка його розуміє. Це Рам Нікум – викладач малювання. Рам пообіцяв собі поміняти життя дитини …

“Двері в двері”

Фільм заснований на реальній історії Білла Портера. Дії починаються в 1955 і тривають в сьогоденні. Білл Портер з дитинства хворий на церебральний параліч. Він – каліка з народження. Його життя проходить одноманітно і нудно. Він живе з матір’ю, яка зробила все, щоб поставити сина на ноги в усіх сенсах.

“Листи Богу”

Тайлер Доерті – смертельно хворий хлопчик, пише листи Богу кожен день. Саме віра надає йому сил для боротьби з недугою. Листи адресату, звичайно, не будуть доставлені. Місцева листоноша Брейді Макденіелс здивована хоробрістю дитини і це дає їй сили подолати свою алкогольну залежність.

“Джузеппе Москаті: любов, що зцілює”

Неаполітанський лікар, зарахований до лику святих Джузеппе Москаті все життя пропагував любов як головну цілющу силу проти будь-якої хвороби. І він постійно знаходив тому докази у своїй блискучій лікарській практиці, поєднуючи любов до ближнього і медичні методи. Москаті був непохитний у твердженні, що просте співчуття зцілить пацієнта, ніж байдуже виконання призначень лікарем. Він був упевнений в цьому сам і мав багато послідовників цілющої любові.

“Босоніж по бруківці”

На що ти готовий заради кохання? Нік Келлер зараз зайнятий зовсім іншими питаннями. Він не може пропрацювати і місяця ні в одному місці. Його сім’я вважає його хронічним лузером, особливо брат Віктор і вітчим Генріх. Лише його мама не втрачає віри в свого сина.

“PS Я кохаю тебе”

“PS Я кохаю тебе” … Так закінчувалося кожне з семи послань померлого чоловіка до своєї коханої дружини … Вони – дві половинки одного цілого, вони створені одне для одного і прожили довге і щасливе життя і могли б померти в один день … Але Бог розпорядився інакше. Вона стала вдовою. Але відійшовший у інший світ чоловік не покидає свою кохану. Він заздалегідь написав їй 7 послань, які повинні були допомогти їй пережити втрату. Кожен лист завершувався постскриптумом зі словами “Я кохаю тебе”.

Душевного вам вечора!

Перша відмінність, яку ви помітите, розповість про ваш характер. Простий психологічний тест

четвер, 29 лютий 2024, 16:14

Між двома дуже схожими картинками, представленими нижче, насправді є кілька відмінностей. Яку з них ви помітили першою? Не думайте довго, саме перша відмінність розповість про ваш характер, передають Патріоти України. Отже, яка відмінність ваша? Ви ува...

Ви відчуваєте їх щодня! Негативні емоції, що прискорюють старіння

четвер, 29 лютий 2024, 15:13

З емоціями пов'язано не тільки виникнення хвороб, а й процес старіння. Що більше в нас негативу, невисловлених переживань, образ, стресів, то швидше ви старієте, передають Патріоти України. Це позначається і на здоров'ї, і на зовнішності, а іноді споча...