Водім на замітку: ТОП-4 простих способи видалити рештки комах з кузова машини

У теплу пору року автомобіль набагато довше залишається чистим. Але навесні з’являється інша проблема - комахи, передають Патріоти України.

Забрати їх сліди з кузова можна за допомогою «хімії». Проте, такий спосіб досить затратний, а ефект досягається не завжди. Тому досвідчені автомобілісти, які раніше дали поради радять інші варіанти боротьби з рештками комах, пише uamotors.

Так, якщо має бути далека поїздка трасою, то можна заздалегідь обробити кузов автомобіля воском. Він не тільки дасть захист від забруднень, а й забезпечить блиск покриття.

Якщо сліди від комах старі, може допомогти уайт-спірит. Такий засіб добре розчиняє біологічні плями. Але є недолік — він може негативно впливати на фарбу. Тому відразу після застосування необхідно добре промити машину водою. Для видалення слідів від комах можна використовувати звичайний засіб для миття посуду. Таким методом користуються багато водіїв. Після проведення процедури плями швидко видаляються із поверхні.

Ще один спосіб очищення кузова — звичайний мокрий рушник. Його розстилають на ЛКП на всю ніч, після чого протирають поверхню. Всі забруднення швидко розмокають і віддаляються з кузова автомобіля.

Не робіть так! Основні помилки під час заморозки ягід на зиму

середа, 27 вересень 2023, 7:07

Сезонні ягоди та фрукти дозволяють нам ласувати ними лише нетривалий час, усього якихось півтора-два місяці. А нам, звичайно ж, хочеться більше, передають Патріоти України. Тому саме час пом’янути не злим тихим словом винахідників морозильної камери. П...

Перевірте себе! Розмір вашої руки розповість дещо цікаве про ваш характер

середа, 27 вересень 2023, 6:12

Пропонуємо вам самим спробувати пізнати себе трохи краще, пройшовши нескладний тест. Від вас вимагається лише виміряти відстань від ліктя до кисті рук так, як це зроблено на малюнку нижче, передають Патріоти України. Ті, хто не зміг дотягнутися до кист...