Вони ламають дітям життя - негативні настанови, які мами дають донькам

Стосунки між мамою і донькою завжди особливі. Перша багато в чому є прикладом для другої, передають Патріоти України.

Дивлячись на жінку, яка її народила, дівчинка буде формувати манеру поведінки, звички. Також вона буде прислухатися до матері, буде вбирати все, що та говорить. Мамі слід цим користуватися, вкладати в дочку те, що їй здається правильним.

Але обережність їй все ж слід проявляти, відмовитися від надання дочці небезпечних установок. Прикладів таких привести можна кілька.

Будь самостійною завжди і у всьому

Це важливо, але лише з одного боку. Дівчинка, якщо постійно чутиме подібне, може залишитися самотньою.

Річ у тім, що їй стане важко підпускати до себе хлопців, приймати їх залицяння. А без останнього романтичні стосунки вибудувати буде складно.

Обов'язково потрібно народити

Тема репродуктивного насильства завжди стояла дуже гостро. В цей час, коли суспільство стало відходити від стереотипів, вона обговорюється постійно. Якщо у дівчинки інші цінності, відмінні від традиційних, то тиснути на неї, говорити про те, що треба народжувати, небезпечно.

Якщо дівчинка піде на поводі і відмовиться від обраного нею шляху, то вона стане нещасною. А навряд чи подібного їй бажає мама.

Ти чоловікові потрібна тільки красива і здорова

Такою установкою можна легко перетворити дочку в особистість тривожну. Вона може почати прагнути до ідеалу, може приймати себе тільки в хорошому стані, в хорошому самопочутті.

Вона постійно буде тиснути сама на себе, намагатиметься стати ще кращою. Насолоджуватися життям вона не зможе.

Не будь з чоловіком занадто відвертою

У цьому, слід визнати, частка правди є. Але матері варто пам'ятати, що такими настановами можна змусити дівчинку закритися, перестати йти на контакт взагалі.

А при такому розкладі їй не потрібні будуть ніякі поради, що стосується відносин. В останні вона просто не зможе вступити, тому що не підпустить до себе жодного представника сильної статі.

Матері потрібно забути перераховані фрази, не вимовляти їх при дівчинці ніколи. В такому випадку вона подарує їй шанс на щасливе майбутнє.

Ефект приємно здивує! Названо три жири, які варто їсти більше для здорового схуднення

субота, 28 січень 2023, 11:30

Часи гонінь на жири, як на причину появи зайвої ваги далеко позаду. Тепер нутриціологи переконують - якісні жири допомагають підтримувати високий рівень енергії та насичують організм важливими елементами, передають Патріоти України. Але які жири їсти, ...

Виберіть подарунок на картинці - і дізнайтеся, яким для вас буде 2023 рік

субота, 28 січень 2023, 11:12

Чи любите ви подарунки так, як любимо їх ми? Якщо так, пройдіть наш жартівливий тест. Виберіть коробку, пакет або мішок, який доведеться вам до душі, і дізнайтеся, що лежить всередині, передають Патріоти України. Кожен подарунок розповість, що чекає ва...