Все дуже легко! Два простих лайфхаки, які допоможуть зберегти продукти довше

Багато господинь знають, що продукти у вакуумній упаковці зберігатимуться набагато довше, ніж у випадку, якщо просто покласти їх у холодильник. Однак для тих, хто не має бажання витрачати гроші на спеціальний вакууматор, є кілька лайфхаків, які допоможуть зберегти продукти свіжими якомога довше, передають Патріоти України.

Зробити вакуумне пакування для продуктів легко і просто можна своїми руками. Для цього не потрібні великі витрати, оскільки його можна буде змайструвати з підручних коштів. Однак ефект від такої упаковки буде не гіршим.

Вакуумна упаковка з пакета та трубочки

Для цього способу знадобиться пакет із застібкою та трубочка для коктейлю. Після того, як ви запаслися всім необхідним, покладіть продукти в пакет із застібкою, а потім вставте трубочку для коктейлю і застебніть пакет до трубочки.

Далі потрібно буде видавити все повітря руками, а залишки через трубочку. В цьому випадку важливо не запустити повітря назад у пакет, у момент його закриття.

Пакет та миска з водою

Звичайний харчовий пакет із продуктами слідує продуктами у велику миску з водою. Тиск рідини витіснить повітря. Після цього вам потрібно буде лише закрити або зав’язати пакет.

30 грамiв горіхів творять дива: Чим корисний для організму цей дивовижний продукт

неділя, 1 жовтень 2023, 17:44

Горіхи - надзвичайно корисний для організму продукт, особливо волоські, як найпоширеніші в наших краях. Щоправда, багато їсти їх не слiд через велику калорійність - 30 грам цілком достатньо, радить кардіолог Наталія Циганкова, передають Патріоти Україн...

Подряпини з тарілок можна прибрати лише одним засобом - він 100% є у вашому будинку

неділя, 1 жовтень 2023, 17:08

Незалежно від того, дбаєте ви про них чи ні, білі тарілки з часом неминуче втрачають свій гарний блиск, з’являються непривабливі чорні плями, а також подряпини. Але будьте впевнені: є ефективні способи розв'язати цю проблему та очистити посуд до блиску...