Все дуже просто! Як можна освіжити сухий хліб - не кожна господиня знає

Іноді магазинному хлібу достатньо кілька годин провести на кухні без відповідного пакування для того, щоб засохнути. Вживати такий продукт навряд чи виникне бажання, передають Патріоти України.

Як правило, здебільшого господині знають, як можна використовувати продукт. Найчастіше сухий хліб використовується для приготування домашньої паніровки. Це дуже гідний спосіб використання сухарів. Однак його завжди можна знову зробити м’яким.

Як цього досягти?

Є дуже дієвий та простий спосіб. Потрібно хліб розігріти на пару каструлі кип’ятимо воду. Наберіть небагато води в каструлю, а зверху поставте друшляк, з викладеним хлібом.

Для того, щоб процедура була ефективнішою, прикриваємо виріб кришкою. Через 3-4 хвилини можна сміливо споживати м’який хліб. На якість виробу цей метод ніяк не вплине.

Варто знати! Як легко відрізнити натуральний мед від аналога з цукру

субота, 20 липень 2024, 21:15

Натуральний мед корисний для здоров’я. Він має виражений смак та аромат. З цукровим фальсифікатом це немає нічого спільного. Дуже прикро попадати на підробку замість смачного меду. Як їх відрізняти, читайте далі у статті, передають Патріоти України. Це...

А ви це знали? Що буде з організмом, якщо кожного дня їсти чорний шоколад

субота, 20 липень 2024, 17:49

Однією з найбільш відчутних переваг у споживанні темного шоколаду є те, що він не викликає такої сильної тяги до цукру, як молочний шоколад або печиво, передають Патріоти України. . На сторінці Clip Guide вийшла цікава інформація про те, що станеться ...