Все дуже просто! Як прискорити варіння м’яса птиці і зробити його ніжнішим

Приготування м’яса птиці забирає багато часу. На жаль, довге очікування не завжди винагороджується отриманням смачної страви. Досить трохи помилитися із тривалістю варіння, і м’ясо вийде жорстким та несмачним, передають Патріоти України.

Подробиці

У кожного кулінара свій спосіб запобігти допущені такої помилки. Одні засікають час, боячись припинити приготування зарано або, навпаки, запізнитися. Інші звертають особливу увагу на силу вогню.

А ось досвідчені кухарі наголошують на секретних компонентах. Іноді досить додати в киплячу воду найпростіший інгредієнт – і вирішити вдається одразу кілька проблем.

Що налити в каструлю

Як тільки рідина, в якій знаходиться м’ясо птиці, почала вирувати, до посуду слід додати одну столову ложку оцту.

Цей кислий засіб прискорить приготування страви. Кулінару не доведеться довго стояти біля плити. Крім того, оцтовий компонент помітно покращить консистенцію м’яса: воно стане м’якшим.

На виході вийде найніжніша страва, яка поєднується практично з будь-яким гарніром. Побоюватися того, що оцет зіпсує смак м’яса, не слід. Одна ложка продукту не вплине на смакові якості страви.

Перевірте себе! Психологічний тест за картинкою, який розповість про ваше майбутнє

понеділок, 20 травень 2024, 18:12

Психологічні тести - це вдала розвага, аби трохи відволіктися та розслабитися і в той самий час дізнатися про себе дещо новеньке. У новому завданні пропонуємо вам погадати на своє майбутнє у новому році. Деталі. На картинці зображено шість різдвяних ку...

Психологічний тест у картинці: Домашній улюбленець визначить вашу суперсилу

понеділок, 20 травень 2024, 17:12

Кожна тварина володіє дивовижними навичками, які часом непідвладні людському розумінню. Як тварини вчаться у нас, так і ми можемо переймати їхні звички або навіть суперсилу. Психологічний тест за картинкою визначить вашу унікальну здатність. Подивіться...