Все дуже просто! Як розігріти картопляне пюре, щоб зберегти смак страви

Досвідчені кухарі не рекомендують готувати картопляне пюре із запасом, оскільки наступного дня його практично неможливо подавати до столу. Смак страви стає зовсім не таким, як одразу ж після приготування. Якщо використовувати мікрохвильову піч, то це остаточно загубить картопляне пюре, передають Патріоти України.

Подробиці

Проте є проста методика, яка дозволить подати вчорашнє пюре так, що його із задоволенням з’їдять.

Що потрібно для цього зробити

Повторна робота вилкою

Щоб пюре можна було нормально розігріти, спочатку його потрібно дістати з холодильника і дати трохи постояти при кімнатній температурі.

Потім знову збити картоплю за допомогою вилки, щоб повернути йому повітряну текстуру.

Правильний посуд

Від використання НВЧ потрібно відмовитися, а ось сковорідка відмінно підійде для цієї мети. Спочатку її потрібно розігріти та влити молоко. Замість нього можна використати вершки.

Коли рідина прогріється, додаємо саме пюре та вершкове масло.

Не перетримайте

Картопляне пюре легко зіпсувати, якщо ненароком його пересмажити. Тому простежте, щоб масло розтопилось, а молоко ввібралося в картопляне пюре.

Після цього її можна сміливо подавати.

Ніхто й не здогадається, що картопля була приготована ще вчора.

Варто знати! Чому не слід прати в пральній машині за температури 40 градусів

середа, 29 травень 2024, 18:57

Хоча може здатися, що прання за 40 градусів економне, а також не пошкоджує більшість тканин, насправді, запускати цей популярний серед українців режим в пральній машині не варто. Наші бабусі та мами часто повторювали одне старе правило: делікатну і зле...

А ви це знали? Що краще, випити фреш чи з’їсти фрукт

середа, 29 травень 2024, 18:44

Хоча соки можуть стати зручним джерелом вітамінів і рослинних хімічних речовин, їм все ж не вистачає харчових волокон та інших поживних речовин, які містяться в шкірці та м’якоті цілих фруктів. Коли приходить час обирати між склянкою фруктового соку та...