Все дуже просто! Наповніть будинок приємним ароматом за допомогою одного інгредієнта

Нйтралізуйте неприємні запахи в будинку, наприклад, після приготування риби або інших страв. Наповніть будинок приємним ароматом за допомогою всього одного інгредієнта, передають Патріоти України.

В стару каструлю налийте води. Сюди ж влийте 1 ст.л. кондиціонера для прання.

Дочекайтеся закипання, покип'ятіть на невеликому вогні пару хвилин, вимкніть. Кімната відразу ж наповниться приємним ароматом! Детальніше про те, як за допомогою кондиціонера для білизни нейтралізувати неприємні запахи в будинку, дивіться у відео нижче:

А якщо ви не прихильник хімії та любите народні безпечні засоби — спробуйте замість кондиціонера для білизни у воду додати чайну ложку кориці та поварити її хвилин 15 — тоді будинок наповниться теплим затишним ароматом та абсолютно всі неприємні запахи підуть.

Також неприємний запах у будинку чи машині можна забрати за пару хвилин. І для цього не потрібно купувати дорогу хімію з їдким ароматом! Все, що потрібно, — це пара лаврових листів.

Запальничкою або сірниками підпаліть лавровий лист. Підпалюйте, доки він повністю не прогорить. Кімната (автомобіль) відразу ж наповниться приємним ароматом спецій, і він знищить будь-який неприємний запах!

А ви це знали? Що день вашого народження може розповісти про вас?

четвер, 8 грудень 2022, 0:09

Відповідно до нумерології, день, коли ви народилися, може розповісти багато про вас, починаючи з того, в якій сфері вам слід працювати, і закінчуючи тим, що ви є природженим лідером або конформістом, передають Патріоти України. 1, 10, 19 і 28: природже...

Від долі не втечеш! Дізнайтеся, кого вам судилося зустріти, відповідно до вашого місяця народження

середа, 7 грудень 2022, 23:53

Від долі не втечеш, передають Патріоти України. Січень. Ваша споріднена душа — людина, у якої вистачить енергії жити у швидкому темпі. Народжені в січні живуть насичено і яскраво. Ви часто ризикуєте і на повній швидкості летите вперед. Саме тому так ва...