Все дуже просто! П'ять кулінарних лайфхаків, щоб курячі котлети точно вийшли соковитими

П'ять кулінарних лайфхаків, щоб курячі котлети точно вийшли соковитими - today.ua

Куряче м'ясо, мабуть, найпопулярніше на українському столі. Воно доступне, та ще й дієтичне. Нерідко господині готують із курячого фаршу котлети, але вони не завжди виходять досить соковитими. Шеф-кухарі розкрили свої лайфхаки, щоб страва точно вийшла смачною. Домочадці точно попросять добавку, передають Патріоти України.

П'ять кулінарних лайфхаків, щоб курячі котлети точно вийшли соковитими.

Є кілька нюансів, на які варто звернути увагу при приготуванні курячих котлет.

Перше - важливо дотримуватися правильних пропорцій. Наприклад, на 1 кілограм фаршу потрібно додати 250 г хліба та 2-3 яйця.

Друге - правильний вибір м'яса. Найкраще для котлет використовувати свіже куплене м'ясо, наприклад, шматочок курочки зі шкірою, його перекрутити на м'ясорубки та додавати інші інгредієнти

Третє – масаж фаршу. Перш ніж формувати котлети, фарш потрібно відбити руками, і залишити його настоюватися хвилин на 30.

Четверте - не найменш важливо - смачні добавки. Щоб котлети вийшли смачними та соковитими, хліб краще вимочити у молоці, також додати у фарш трохи вершкового масла та цибулі.

П'яте – правильне приготування. Спочатку котлети потрібно обсмажити на сильно розігрітій сковороді з усіх боків, а потім потомити їх на маленькому вогні під кришкою. Так вони точно будуть соковитими.

Дізнайтесь, який магічний дар ви отримали в день свого народження

вівторок, 6 червень 2023, 18:12

Збігів не існує. Все в нашому світі відбувається з якоюсь метою, передають Патріоти України. До речі, з точки зору алхімії, окультизму і нумерології дата вашого народження – не випадковий набір цифр. Вона свідчить про чарівний дар, який ви отримали, ко...

Перевірте себе! На якій із цих картинок найдружніша сім’я?

вівторок, 6 червень 2023, 17:14

Психологи стверджують, що відносини з людьми завжди закладаються нашою родиною в дитинстві і часто визначають, як ми бачимо світ. Пропонуємо вам перевірити свою логіку та інтуїцію, відповівши на просте запитання, передають Патріоти України. Подивіться ...