Все дуже просто! ТОП-10 звичок, які допоможуть схуднути за тиждень - і це не фантастика

Багато дівчат мріють швидко схуднути і пробують різні дієти, які часто не допомагають або шкодять здоров'ю. Проте є спосіб швидко скинути зайві кілограми. Для цього необхідно змінити свої звички, зазначають Патріоти України.

Серед таких, пити воду після пробудження, їсти кожні 3-4 години, пити чай без цукру та інші, пише Marie Claire. Це простий і перевірений спосіб втрачати щотижня від одного кілограма безболісно і назовсім.

Звичка пити воду після пробудження

Усім відомо про важливість води для організму людини. Також випивши склянку води з ранку, активізується процес обміну речовин в організмі та йде підготовка шлунково-кишкового тракту до роботи.

Звичка снідати

Сніданок – найважливіший прийом їжі за цілий день. Поки людина вночі спить, її організм встигає зголодніти і якщо вранці не поїсти, це стане величезним стресом для нього. Провокується уповільнення метаболізму, а отже, все, що людина з'їсть далі, організм намагатиметься відкласти "на потім"

Звичка їсти кожні 3-4 години

Тим, хто хоче налагодити свій метаболізм і правильно схуднути, варто запам'ятати, що перший ворог стрункої фігури – почуття голоду. Не можна ходити голодним у продуктові магазини, тому можна купити понад потрібне, а також сідати за стіл з цим почуттям, оскільки є велика ймовірність переїсти.

Звичка контролювати споживання солі

Зазначимо, що сіль не лише затримує воду в організмі, але й сама по собі додає ваги та об'єму тілу. Вона є потужним стимулятором апетиту.

Звичка пити чай без цукру

Чай це, перш за все, корисний напій, який спочатку був виготовлений без додавання цукру. Він має безліч корисних властивостей, які впливають на метаболізм ліпідів в організмі.

Звичка брати із собою їжу на роботу

Ця звичка корисна тим, що людина навчиться контролювати кількість жирів, солі і цукру, що надходять в організм. А коли на ланч чи обід вирушають у кафе, їдя готову їжу, не контролюють кількість калорій.

Звичка тримати у себе на роботі корисний перекус

Бувають форс-мажори, коли людина забула ланч-бокс будинку і залишилася без їжі на роботі або просто не встигла поїсти. Тому важливо завжди мати на робочому місці щось, що може стати перекусом – яблука, батончик з правильних інгредієнтів, кефір або жирний сир.

Звичка робити "тест на склянку води"

Важливо не плутати спрагу у воді з голодом. Людина відчуває голод через дві-три години після того, як поїв. Однак це може зовсім і не голод, а лише організм хоче пити.

Звичка користуватися крокоміром

Ще одна корисна звичка, завдяки якій людина може контролювати, скільки рухалася протягом дня. І нехай результат буде не зовсім точним, чи з'явиться мотивація ходити більше і частіше. Потрібно встановити програму на смартфон.

Звичка пройтися перед обідом

Під час обідньої перерви варто приділити хоча б 20 хвилин для прогулянки, оскільки вона допомагає приборкати голод, а свіже повітря відновлює чутливість клітин мозку, що допомагає їм краще контролювати свої потреби.

Не робіть цих помилок! ТОП-5 продуктів, які заборонено їсти перед сном

субота, 3 червень 2023, 21:40

Хороший сон - запорука міцного здоров’я. Тож спеціалісти рекомендують спати не менше ніж 7-8 годин на добу. Через ненормований графік, спосіб життя та навіть харчування багатьом людям не завжди вдається спати саме стільки, передають Патріоти України. ...

Саморобна паста за ніч очистить духовку від будь-якого жиру- фантастичний лайфхак

субота, 3 червень 2023, 21:08

Духовку рекомендується мити щоразу після використання, проте не всі це роблять. Якщо на листах залишаються залишки їжі, яка пригоріла, або жир, то прибирання стає більш важким. Однак є спосіб очистити духову шафу без особливого клопоту, передають Патрі...