Все дуже просто! Ви не підозрювали, але цей доступний засіб позбавить вас влітку від мух та комарів у будинку, навіть у нічний час (відео)

У теплу пору року деякі господині вважають за краще не зачиняти вікна, особливо коли сім'я відпочиває на дачі та хочеться дихати свіжим повітрям, передають Патріоти України.

І хоча зазвичай на всіх сучасних вікнах є антимоскітна сітки, дрібним мошкам, жучкам та іншим істотам вдається «просочуватися» через неї, особливо у темну пору доби, коли в будинку горить світло. Але є один спосіб відбитися від таких «непрошених гостей», вважає Олена Матвєєва, автор низки ноу-хау для дому.

Для цього вона застосовує камфорний спирт, гвоздику та лавровий лист. Всі інгредієнти доступні будь-якій господині і, напевно, завжди є в будинку. Про те, як приготувати «диво-засіб» від мух та комарів, дивіться у продовженні відео.

Перевірте себе! Тест на уважність. Чи зможете знайти серед схожих слів два інших?

п’ятниця, 2 грудень 2022, 18:44

Все, що вам потрібно, це зосередитися, не відволікатися і трохи тиші. Тоді у вас все точно вийде, передають Патріоти України. Такі тести тренують увагу та зосередженість, якщо ви будете щодня займатися, то такі завдання будете виконувати за пару секунд...

Українців закликали активно готуватися до блекауту: Чим треба запасатись

п’ятниця, 2 грудень 2022, 18:28

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій (ДСНС) закликали українців активно готуватися до можливого тривалого блекауту. Насамперед запастися їжею, теплим одягом та ліками, передають Патріоти України. "Важливо активно підготуватися. Зібрати необхідний проду...