Все дуже просто! Ви не підозрювали, але цей доступний засіб позбавить вас влітку від мух та комарів у будинку, навіть у нічний час (відео)

У теплу пору року деякі господині вважають за краще не зачиняти вікна, особливо коли сім'я відпочиває на дачі та хочеться дихати свіжим повітрям, передають Патріоти України.

І хоча зазвичай на всіх сучасних вікнах є антимоскітна сітки, дрібним мошкам, жучкам та іншим істотам вдається «просочуватися» через неї, особливо у темну пору доби, коли в будинку горить світло. Але є один спосіб відбитися від таких «непрошених гостей», вважає Олена Матвєєва, автор низки ноу-хау для дому.

Для цього вона застосовує камфорний спирт, гвоздику та лавровий лист. Всі інгредієнти доступні будь-якій господині і, напевно, завжди є в будинку. Про те, як приготувати «диво-засіб» від мух та комарів, дивіться у продовженні відео.

Сім жестів видають, що людина бреше - як розпізнати обман за кілька хвилин

четвер, 8 червень 2023, 18:44

Брехню співрозмовника можна розпізнати по його тілу. Зазвичай під час обману людина нервується, відчуває провину і дискомфорт. Неприємні емоції видають її рухи, передають Патріоти України. Ці жести часто залишаються без уваги, а знервований співрозмовн...

Спонтанні пригоди чи обдумані плани?  Що по-справжньому приваблює вас. Тест

четвер, 8 червень 2023, 18:07

Цей тест допоможе вам дізнатися про себе більше, передають Патріоти України. Просто погляньте на картинку, яка зображена вище, та скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу? Обличчя вусатого чоловіка. Ви природжений лідер. Люди вам довіряють і охоче ...