Всі бачать на цьому знімку снігові гори та човен, однак це справжній обман зору, а що бачите ви?

Нещодавно користувач соціальної мережі "Reddit" опублікував знімок, який практично всіх ввів в оману. Те, що на ньому відображено, стало оптичною ілюзією, справжнім обманом зору, передають Патріоти України.

Отже, що ж на фото? Багато хто побачив приголомшливий зимовий пейзаж: величні засніжені гори, покриті снігом дерева, не скуте льодом озеро і пропливаючий по ньому човен з трьома пасажирами. Заворожує, правда?

Багато людей, які побачили знімок і дізналися його реальний вміст, відчули непідробне здивування. Вони залишили коментарі і висловили думки.

Деякі коментатори побачили величезний айсберг, повз якого пропливає яхта. Іншим здалося, що перед ними — химерні вершини гір і узбережжя озера з човном. Третім же привидівся кадр з сюжетом з арктичної експедиції.

.

.

.

А що на цьому знімку побачили ви?

.

.

.

Коли таємниця була розкрита автором знімка, всі дуже здивувалися. Виявилося, що на фотографії — лобове скло машини. А дивовижний пейзаж-результат витівок природи.

Скляна поверхня стала полотном для унікальних створених морозом візерунків, які за обрисами дійсно нагадують зимовий пейзаж. А роль човна з трьома людьми зіграли мініатюрні фігурки птахів на підставці.

Прискіпливо дивимось на взуття та русизми: Мовознавець розповів, якими термінами краще замінити розмовні "полусапожки", "тапочки", "шльопанці"

неділя, 11 червень 2023, 2:35

Вчитель та мовознавець Олександр Авраменко у своєму експрес-уроці з української мови розповів, як правильно називати різні види взуття. "Почнемо із туфлів. Туфлі – це різновид взуття, що закриває ногу до щиколотки. Їх носять як чоловіки, так і жінки. А...

Незвичайний, але ефективний засіб для чищення матраца - лише 10-15 хвилин і плями немає

субота, 10 червень 2023, 21:14

На матраці можуть з’являтися різні плями, деякі досить стійкі. Однак не поспішайте йти в хімчистку: можна навести лад із матрацом і в домашніх умовах. Якщо діяти швидко, будь-які сліди можна легко вивести без пральної машини, передають Патріоти України...