Всього два правила, які назавжди змінять ваше особисте життя

Коли мова заходить про щастя в особистому житті, універсальних рецептів не існує. І все ж є загальні речі, які зміцнюють відносини і роблять партнерів щасливими. Без них, можливо, і буде цікаво спочатку, але потім все одно стане погано, передають Патріоти України.

Є всього два правила в особистому житті, які дійсно працюють. Вони годяться і чоловікам, і жінкам. А ті, хто їх не знає, приречені витрачати час і нерви на невідповідних людей.

Правило перше. У відносинах має бути легко

Легко має бути з самого початку. З перших хвилин. Людина, з якою відразу ж відчуваєте себе, як старі знайомі, підходить вам більше тої, яку потрібно добиватися роками. Хлопчина, з яким ви через п’ятнадцять хвилин готові усамітнитися в туалеті торгового центру кращий того, кому ви сім років писали листи без відповіді. Дівчина, яка відразу проявляє до вас інтерес, краща неприступної красуні, яку треба звозити на Багами. Просто – значить добре. Складно – значить погано.

Це аксіома. Не треба її доводити. Взагалі нічого не треба в стосунках доводити за свій рахунок. Не треба нікого домагатися, ні під кого підлаштовуватися і ні за ким бігати. Зробивши це один раз, ви будете робити це щодня, а у відповідь бачити тільки примхливу незадоволену морду. Якщо відразу не заладилося, не загорілося, не запалало – не тягніть кота за хвіст. Значить – не ваш чоловік. Складні відносини годяться тільки для тих, кому нудно, і у кого багато вільного часу. Всім іншим ці страждання тільки псують нерви.

Не варто вивозити складні відносини на собі. Відносини, в яких ви тільки й робите, що витанцьовуєте під чиюсь сопілку – принизливі. Рано чи пізно ліміт вашого терпіння вичерпається. Не давайте себе втягнути в складні відносини.

Правило друге, але від цього не менш важливе. Відносини повинні приносити радість

Це твердження теж не потребує доказів. Як тільки відносини перестали приносити радість, а стали приносити гидоту, припиняйте це явище на корені. Не звикайте до розбірок, сліз і биття посуду. Залиште довгі розмови, докори, взаємні звинувачення. Це не нормально! Це шлях в пекло! Тільки-но з відносин йде радість – вони стають марними. Здавалося б – чого простіше.

Але ж багато людей роками жують жоване-пережоване сіно своїх образ! Вони займають свій мозок непотрібними розбірками! Не треба цього робити! Як тільки ви розумієте, що ваші слова віднімають радість – закрийте рот. Починається розбирання – йдіть. Людина хоче тільки звинувачувати і дорікати – не дозволяйте підсадити вам почуття провини. Ідіть! Відносини потрібні для радості. Всі інші відносини «заради дітей», «тому, що всі так живуть», «за звичкою», «тому, що без неї ще гірше» можна просто взяти і віднести на смітник.

Перевірте себе! Побачене першим на цій картинці багато говорить про ваше ставлення до інших

субота, 2 березень 2024, 17:13

Завдяки зручному психологічному трюку, психологи стверджують, що всього за кілька секунд можуть багато розповісти про вашу особистість, передають Патріоти України. Однак слід зауважити, що осяяння приходить не від того, що ви задаєте собі глибокі питан...

Ні, це не здоров'я! Цитата Уїнстона Черчілля про те, що важливіше за гроші

субота, 2 березень 2024, 12:12

Багато хто вважає, що найважливіше у житті - гроші. Інші кажуть, що найважливіше - здоров'я. Хочеться погодитися з кожним. Адже без грошей жити справді складно, передають Патріоти України. А без здоров'я жодних грошей не потрібно. І здається, що немає ...