Всього одна таблетка для посудомийки легко відмиє всю ванну кімнату - лайфхак для ощадливих господинь

Ванна кімната - місце особливе. Прибирання тут займає немало часу й зазвичай вимагає значних зусиль, адже доводити до ладу потрібно і, власне, ванну (або душову кабіну), рукомийник, унітаз, дзеркало й плитку, передають Патріоти України.

Цим геніальним лайфхаком ділиться Ukr.Media. Він точно стане в пригоді ощадливим господиням, які бережуть не тільки сімейний бюджет, а й свій час.

Для прибирання у ванній кімнаті нам знадобиться:

  1. таблетка для посудомийної машини;
  2. вода;
  3. пляшка з пульверизатором.

Приготувати домашній засіб для чищення з таблетки для посудомийної машини дуже просто: візьміть пляшку, заповнену гарячою водою, й опустіть в неї таблетку. Дочекайтеся її повного розчинення.

Що здатен відмити такий бюджетний миючий засіб

  • Він чудово впорається із забрудненнями на раковині: потрібно просто розпилити його по поверхні, а через декілька хвилин змити вологою ганчіркою.
  • Прекрасно справляється цей засіб і з нальотом на крані, а також із забрудненнями на дзеркалі. Більш того, він створює додаткову плівку, яка зберігатиме чистоту крана і дзеркала ще довше.
  • У випадку з душовою кабіною, ванною і керамічною плиткою вам навіть не потрібно використовувати ганчірку: просто нанесіть засіб на поверхню, а через декілька хвилин змийте його разом з брудом струменем води.
  • Легко почистити можна й унітаз: залийте у чашу чайник теплої, але не гарячої води, а потім опустіть в нього пів таблетки для посудомийної машини і дайте їй повністю розчинитися. Пізніше просто зметіть бруд зі стінок унітаза йоржиком і змийте воду. Водночас другу половину таблетки можна помістити у зливний бачок — там вона буде потроху розчинятися і унітаз довше буде чистим.

Те, що ви першим побачили, розкриє, чого ви потребуєте зараз

вівторок, 21 березень 2023, 0:13

Характер людини багато в чому визначає прагнення, проте далеко не завжди ми в змозі визначити, чого ж ми бажаємо насправді, передають Патріоти України. Даний тест по картинці допоможе розібратися в підсвідомих прагненнях і вкаже шлях до досягнення успі...

Як правильно зберігати хліб, щоб він довго залишався свіжим - лайфхаки, про які мало хто знає

понеділок, 20 березень 2023, 23:41

Звичайно, краще купувати стільки продуктів, скільки ви можете з’їсти. Однак іноді бувають ситуації, коли випічки вдома і вона не встигає з’їдатись. Деякими секретами зберігання продуктів ми з вами вже поділилися. Але лайфхаки для продовження життя хліб...