Всього один засіб віджене від вашого будинку мурах, мух, бліх, попелицю і комарів - просто загляньте на свою кухню

Втомилися від колонії мух, мурах та інших комах, які оселилися у вашому будинку? І ще більше від купівлі різних засобів проти них? Чому б не замінити цю хімію простим та екологічним засобом із вашої кухні, передають Патріоти України.

Вам потрібний оцет, пише santeplus. Він відомий своєю потужною очищувальною та знежирювальною здатністю, тому його охоче використовують у домашніх умовах. Завдяки своїй універсальності ви також можете використовувати його для захисту від надокучливих комах.

Які комахи ненавидять запах оцту?

  • Мурахи — ніщо не зрівняється з розпорошенням оцту (розбавленого чи чистого) у мурашниках або різних місцях, які вони часто відвідують. Його сильний запах відлякає їх.
  • Мухи – плодових мушок приваблює яблучний оцет. Таким чином, ви можете зловити їх у пастку: змішайте цей продукт із цукром у мисці, та накрийте поліетиленовою плівкою. Зробіть у ній кілька отворів, щоб мухи могли поринути усередину. І вуаля, вони більше не зможуть вибратися і залишаться всередині, що застрягли.
  • Попелиця — кілька бризок суміші води з оцтом на ваші рослини, і ви більше не почуєте про цих набридливих маленьких шкідників.
  • Комарі — інтенсивний запах оцту ідеально підходить для відлякування цих кровопивців від вашої оселі. Залиште біля вікна миску оцту, і ці комахи не залетять до вашої оселі.
  • Блохи — оцет також є відмінним природним засобом для знищення бліх, які можуть кружляти навколо вашого вихованця. Змішайте в рівних частинах миску оцту та миску води, і використовуйте засіб під час купання тварини після шампуню. Потім вимийте вихованця чистою водою, щоб видалити залишки оцту.

Позбавляємось духу "руского міра": Чим замінити суржикове слово-паразит "тіпа" - запам'ятайте варіанти

понеділок, 2 жовтень 2023, 5:25

Мабуть, кожний українець має у своєму лексиконі слова-паразити, яких важко позбутися по одній лише причині. Мовляв, не знають як сказати інакше. . Відомий блогер та популяризатор української мови Андрій Шимановський запропонував українські відповідник...

Виберіть метелика, який вам подобається, - та дізнайтеся приховані риси своєї особистості

неділя, 1 жовтень 2023, 21:10

Виберіть метелика на картинці і дізнайтеся щось нове про себе, передають Патріоти України. Метелики — живі символи свободи та краси. Багато художників використовували їх у своїх творах як натхнення, і через їх символізм свободи та уособленням краси при...