Всього пара таблеток для посудомийної машини - і найбрудніша духовка виглядатиме як нова

Кожна господиня знає, наскільки непростим завданням є чистка кухонної плити. Особливо важко впоратися з забрудненнями всередині духової шафи і на скляних дверцятах, передають Патріоти України.

Часом навіть дорогі хімічні засоби не дають бажаного результату, а про те, скільки сил йде на те, щоб терти місця забруднень, не хочеться і говорити. Вихід з цієї ситуації знайдений! Моментально і без будь-яких зусиль очистити пічку допоможуть всього 2 таблетки для посудомийної машини. Результат використання цього засобу вразить кожну господиню.

Залийте 2 таблетки для посудомийної машини 200 мл теплої води. Дайте таблеткам розчинитися у воді. Для прискорення процесу їх можна трохи розкришити виделкою. Працювати з мийним засобом рекомендується в рукавичках. Нанесіть засіб для чищення на губку і рівномірно розподіліть його по всій поверхні духовки.

Наступний крок — занурте паперові рушники в мийний засіб і розкладіть їх у духовці та на скляних дверцятах. Залиште рушники в духовці на 10-15 хвилин, після чого приберіть їх і змийте засіб чистою губкою.

Засіб, зроблений з розчинених таблеток для посудомийної машини, можна використовувати і для чищення варильної поверхні. Результат від використання такого простого засобу просто приголомшливий. Духова шафа і варильна поверхня будуть виглядати як нові. За допомогою таблеток для посудомийної машини без будь-яких зусиль вдасться прибрати навіть складні забруднення і пригорілий жир.

А ви це знали? Рослини, які не можна вирощувати поруч - поради городникам

четвер, 23 березень 2023, 16:30

Дуже часто буває так, що ніби-то на дачі чи в городі все зроблено правильно - і посаджено вчасно, в потрібні терміни, і насіння підготували як треба, з поливом все нормально, температура підходить, а результатів, а врожаїв не має, передають Патріоти Ук...

А ви це знали? Фахівці пояснили причини стійкого відчуття голоду - саме це заважає схуднути

четвер, 23 березень 2023, 16:09

Почуття голоду - природний сигнал людині про потребу організму в їжі. Наше тіло завжди очікує на надходження енергії, яку ми отримуємо з продуктів харчування та яка необхідна для повноцінної роботи органів. Якщо наш раціон правильно збалансований та за...