Ви будете вражені ефектом! Домашній засіб, який вимиє плитку у ванній кімнаті до блиску

Плитка у ванній, яка вічно покривається вологими випарами і мильним нальотом, складно піддається очищенню. Проте, досвідчені господині використовують перевірений засіб, який буквально змушує поверхню сяяти, передають Патріоти України.

Відмити плитку у ванній до блиску допоможе аміак. Для того, щоб перевірити його ефективність на практиці, розведіть 100 мл нашатирю в чотирьох літрах теплої води. Цей засіб слід перелити в ємність з розпилювачем і нанести на підлогу і стіни ванної кімнати.

Залиште розчин на поверхнях у ванній від 20 хвилин до пів години.Після цього вимийте підлогу і стіни кімнати теплою водою і витріть насухо. Пам'ятайте: всі маніпуляції слід проводити в рукавичках. При цьому забезпечте хорошу вентиляцію оброблюваного приміщення.

Городинкам на замітку: Обов'язково зробіть це перед посадкою цибулі під зиму - і результат вас приголомшить

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:28

У осінньої висадки цибулі на дачі є свої плюси та мінуси. Досвідчені городники радять тим, хто вирішив це зробити перед настанням холодів, додатково обробити цибулини, передають Патріоти України. Автори «Дачника» стверджують, що спосіб обробки цибулі ...

А ви це знали? Чому небезпечно постійно відкладати будильник вранці

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:09

Нерідко буває, що вранці, коли дзвонить будильник, ми відкладаємо свій підйом, переводячи його на новий час - якщо розібратися, таким чином ми самі створюємо собі неприємності, пов'язані як з психологічним, так і фізичним здоров'ям, передають Патріоти...