Ви будете вражені ефектом! Як прибрати нагар зі сковороди зовні - дієвий спосіб

Для того, щоб відмити застарілий жир і нагар із посуду, існує чимало способів. Як правило, вони спрямовані на те, щоб відчистити сковорідки всередині, передають Патріоти України.

У той же час про стан зовнішньої сторони сковорідок і сотейників багато господинь не так переймаються. Через це зовні сковороди за роки експлуатації утворюється шар товстого чорного нальоту, впоратися з яким не під силу жодному «Фейрі».

Якщо ви зіткнулися зі схожою проблемою, слід вчинити так. Великий металевий таз наповніть водою і додайте сюди соди – на кожен літр рідини знадобиться 100 г пекарського порошку.

Розмістіть в тазу сковорідку і кип’ятіть протягом півгодини. Якщо забруднення дуже давні, варто збільшити цей часовий відрізок до двох годин. Через вказаний час вогонь потрібно вимкнути і дочекатися, поки вода охолоне, після чого зняти нагар, що розм’якшився, з боків сковорідки за допомогою скребка або жорсткої губки.

От у чому секрет! Як приготувати курячі шлуночки, щоб вони були м’якими

п’ятниця, 21 червень 2024, 18:12

Курячі шлуночки - страва, яка користується популярністю у багатьох кухнях світу. Готуються вони досить довго, але виходять досить смачними зі сметаною та спеціями, передають Патріоти України. . За смаком курячі шлунки відрізняються від звичайного куряч...

Смакота! Найпростіший десерт, який можна приготувати з домашнього сиру без випікання

п’ятниця, 21 червень 2024, 17:14

Смачний десерт можна приготувати без випічки. Нічого не треба смажити та парити. Зрештою, рецепт знайомий багатьом, передають Патріоти України. Вам потрібні наступні:. Покладіть домашній сир в блендер та трохи його збийте, щоб був більш однорідної маси...