Ви будете вражені ефектом! Простий спосіб видалення запаху часнику з дерев'яної кухонної дошки

Дерев'яне начиння і особливо обробні дошки легко вбирають у себе сильні запахи і віддають їх продуктам - і потім іноді доводиться їсти страви зі смаком часнику, передають Патріоти України.

Звичайне миття дерев'яного начиння з водою і мильним розчином і натирання його згодом рослинною олією, зазвичай, справляється з проблемою. Однак часник і цибуля можуть застрягти в деревних волокнах надовго.

Досвідчені господині рекомендують помити забруднену дошку як зазвичай, натерти її харчовою содою, протримати п'ять хвилин, змити, а потім на тій же дошці порізати яблуко — ви зможете зробити «яблучний тест» і перевірити, чи спрацювало, понюхавши шматочки.

В якому місяці у вас було весілля? Ось що це означає

неділя, 28 травень 2023, 9:12

Чи знали ви, що стосунки у вашому сімейному гніздечку безпосередньо залежать від розташування зірок у день вашого весілля? Знайдіть серед дат свою та дізнайтесь про майбутнє, передають Патріоти України. До шлюбу: ваші стосунки розвивалися з високою шви...

Візьміть на замітку: Українцям назвали чотири способи, як врятувати заощадження від інфляції

неділя, 28 травень 2023, 9:00

Економіка нашої держави переживає кризу через повномасштабну війну з російськими окупантами. Українцям повідомили, як можна зберегти свої гроші від інфляції. Названо чотири найкращі способи. Глава Асоціації українських банків Андрій Дубас повідомив, як...