Ви будете вражені! Маски, під якими чоловічі знаки зодіаку ховають свої слабкості

Прийнято вважати, що чоловіки сильніші за жінок не тільки в фізичному плані, але і в моральному, передають Патріоти України.

Чоловіки не плачуть, чоловіки повинні носити жінок і важкі сумки, відкривати двері, стелити своє пальто на калюжі, забивати цвяхи, вішати картини та багато іншого. Жінкам, які вважають чоловіків такими собі “залізними дроворубами”, іноді буває дуже складно утримати чоловіка. Начебто, все так добре починалося, він був такий мужній, сильний, робив все, що не попрошу, а потім взяв і зник за один день.

Звичайно ж, він пропав. Кому сподобається, що його за людину не тримають? Чоловік – не тільки годувальник. Перш за все він – людина, у якої є свої звички, сильні і слабкі сторони, якій потрібні ласка і розуміння, добре слово і відпочинок після робочого дня. Знаючи приховані сторони характеру чоловіка, можна побудувати з ним довгі стосунки, засновані на взаємній любові і повазі.

Пропонуємо вам дізнатися, якими масками прикриваються чоловіки різних знаків Зодіаку і які слабкості за ними заховані.

Овен

Його маски: створює враження “справжнього чоловіка”; відкрита дружелюбність; міцне рукостискання; сміливий до нерозсудливості; буває раптово щедрий.

Його слабкості: не може відмовити друзям; не вистачає терпіння слухати і виконувати нудну роботу; занадто безтурботний до здоров’я і режиму; не вміє підкорятися; любить зникнути, а потім з’явитися знову, не пояснюючи причину.

Рекомендації: спробуйте за надлишками його енергії і за егоцентризмом в характері розгледіти вразливість маленького хлопчика, яка потребує опіки.

Телець

Його маски: удаване благополуччя і комфорт; сім’янин з умілими руками; господарський чоловік з претензією на хороший смак; наполегливий.

Його слабкості: впертість і невміння встояти перед насолодами; страх стати “підкаблучником”; тяга до улюбленого дивану; триста років буде обіцяти полагодити велосипед; пасує перед інтелектуальними співрозмовниками; любов до смачної їжі і десертів підриває його здоров’я, створює повноту.

Рекомендації: цей чоловік вічно недоласканий …

Близнюки

Його маски: чарівність і дотепність; меткий і оригінальний; відмінний гість в будь-якій компанії; “свій хлопець”.

Його слабкості: обіцяє більше, ніж здатний виконати; непосидючий, часом женеться за двома зайцями; не знає, чого хоче; в ньому живе дух протиріччя, що повстав проти авторитетів.

Рекомендації: йому слід допомогти визначити мету в житті, а потім тримати цю мету під контролем. Близнюку потрібні дві любові, але не обов’язково дві жінки. Спробуйте розгадати цю загадку.

Рак

Його маски: надчутливий настрій до жінки; здатність до ніжної турботи, гарна нянька; чоловік, який любить говорити “по душам”.

Його слабкості: довго заліковує рани, повертаючись в минуле; боїться стати “відлюдником”; навіть для прання з нього не знімеш старенький светр; дуже ранимий, небагатослівний, пам’ятливий, буркотливий, примхливий.

Рекомендації: Дайте йому спокій, коли він сердиться і йде в себе. Не можете його розбуркати? Прикиньтеся прихворівшою.

Лев

Його маски: красива, яскрава зовнішність і одяг; йому важливо тримати репутацію “серцеїда”; ніби він романтик, по-царськи щедрий, а манери як у аристократа.

Його слабкості: боїться неповаги і неуваги до власної персони; улюблене крісло, газета і коньяк; лев-невдаха в соціумі – жалюгідне видовище.

Рекомендації: дайте зрозуміти, що він – ваш Король. Не забувайте, що ви – Королева. Головне – нескінченне захоплення, похвала і охайність.

Діва

Його маски: ясний логічний розум і система в усьому; вислужливий і пунктуальний; вміння володіти собою.

Його слабкості: він повинен виробити життєву позицію, а потім вже слідувати їй, відстоюючи і сповідуючи; раб свого логічного обґрунтування; боїться відповідальності, оскільки сам надмірно відповідальний.

Рекомендації: якщо ви змогли хоч у чомусь його переконати, значить, заради вас він піде на багато що.

Терези

Його маски: красива посмішка; вміє обеззброювати чарівністю і поступатися.

Його слабкості: завжди мріє, що проблема вирішиться сама собою; не вміє відмовити; “Втрачає розум” перед яскравими жінками; естет; його настрій може зіпсуватися навіть від запаху риби, яку ви смажите йому на вечерю.

Рекомендації: всі рішення приймайте самі. Геть бігуді і халат! Гарне плаття, інтер’єр, сервіровка, свічки – і він ваш.

Скорпіон

Його маски: проникливий, часом немиготливий погляд; удавана сила і надійність; природжений психолог; твердість перед будь-яким ударом долі.

Його слабкості: нещадний до жіночого флірту і кокетування; потреба мати все або нічого; у нього своя мораль, відмінна від загальноприйнятої, від чого буває не в злагоді з законом; часто хворіє від руйнуючих душу внутрішніх протиріч.

Рекомендації: від вас повинні виходити терпіння і безмежна відданість. Майте на увазі, він пам’ятає все – і образи, і радості.

Стрілець

Його маски: респектабельність “на голому місці”; прекрасний марнотрат; веселий і життєлюбний; у нього завжди “роздуті” зв’язки, які за його словами вирішують все; любов до спорту … по телевізору.

Його слабкості: він щирий і правдивий з вами в усіх своїх колишніх захопленнях, в тому числі і любовних; вічний холостяк: від дружини до коханки і назад, поки не видихається.

Рекомендації: не прив’язуйте його до дому і сім’ї, заявіть, що самі любите свободу. Створюйте іноді інтригу таємними дзвінками або квітами у вазі.

Козеріг

Його маски: надійність; любов з гарантією на все життя; стабільність емоційного і матеріального становища.

Його слабкості: без шлюбу він почуває себе невпевнено; йому важко висловити свої почуття і ласку; сам сильно потребує любові; зазвичай чекає, що його будуть цінувати, дякувати і ним захоплюватися; дуже хоче контролювати сімейний бюджет.

Рекомендації: не полонять його красою і нарядами, краще покажіть, яка ви господиня і мати.

Водолій

Його маски: відсторонено-мрійливий погляд, ніби його думки ширяють десь далеко; шпильки – вірна ознака його зацікавленості в вас; готовий подружитися навіть зі своїм суперником.

Його слабкості: кидається на все нове і незвичайне – будь це людина або ідея; він байдужий до матеріального блага, може задовольнятися мінімумом зручностей; йому важливо відчувати себе неприв’язаним.

Рекомендації: не відкривайте відразу всі свої “козирі”. Постійно провокуйте його цікавість.

Риби

Його маски: життєрадісна посмішка, а в очах погляд в океан безмежних мрій і фантазій; явний романтизм; людина з “великим серцем” – завжди готовий вас зрозуміти і втішити.

Його слабкості: йому важко постійно перебувати в реальній дійсності; іноді забуває поїсти і байдужий до власних зручностей; велика самовіддача і служіння ідеям, друзям і коханій жінці; за його гумором ховається сум і скорбота.

Рекомендації: не можна ображати його мрію, він цього не пробачить. Краще розділіть її разом з ним і допоможіть втілити її в реальність

От у чому секрет! Як приготувати курячі стрипси, які будуть смачнішими, ніж у KFC

субота, 13 квітень 2024, 12:12

Головною особливістю стрипсів є апетитна скоринка, яка в поєднанні з ароматними спеціями та м’ясом нікого не залишить байдужим. Основна проблема приготування страви пов’язана з паніровкою. Але насправді все набагато простіше, ніж здається, передають Па...

Секрет досвідчених господинь! Що додати до малосольних огірочків, щоб вони хрумтіли

субота, 13 квітень 2024, 11:15

Кожна господиня має свої хитрощі, які вона використовує під час засолювання огірків. Хтось шукає дубове листя, інші відкривають холодильник, де на них чекає гірчиця, треті вирушають у сад, щоб нарвати листочки вишні, передають Патріоти України. Є ще од...