
Для багатьох людей ранок починається з ароматної кави, а деякі за день випивають кілька чашок напою. Стало відомо, що зміниться в організмі, якщо перестати його вживати, передають Патріоти України.
Холівари щодо користі чи шкоди кави не припиняються. Однак медики радять не зловживати з напоєм, який не можна однозначно назвати безпечним. Лікар Юрій Габорець записав відеоролик, в якому назвав переваги відмови від кави.
Виявляється, якщо припинити вживати напій:
Габорець наголосив, що головна перевага відмови від кофеїну – те, що організм навчиться отримувати енергію без стимулятора. До речі, інформація про те, що кава допомагає прокинутися, не більш ніж хитрість маркетологів. Насправді напій блокує кортизол – гормон, який приводить організм в активну фазу
"Пити каву – це не більше, ніж звичка, вихована маркетологами та рекламою", – пояснив медик.
Юрій Габорець впевнений, що каву не можна пити вагітним жінкам, причому незалежно від триместру. У перші місяці напій може призвести до переривання вагітності, а в наступні – викликати гіпертонус матки та спровокувати передчасні пологи. До того ж, кава також викликає печію та підвищує тиск, що шкідливо для майбутніх мам.
Найчастіше набір ваги в зрілому віці пов’язують зі зниженням активності і гормональними змінами в організмі. Але, як з’ясувалося, в цьому процесі також бере участь сама жирова тканина. передають Патріоти України. Шведські вчені з’ясували, що причина на...
За словами фахівців, життя в однокімнатній квартирі для пари або сім’ї – це важке і небезпечне випробування. В таких умовах частіше формуються механізми хвороб, нервових розладів і набору зайвої ваги, передають Патріоти України. Багато хто вважає, що к...