Ви будете здивовані! Чому не можна перемішувати гречку під час варіння


Приготування гречки - не найскладніша дія. Однак господині нерідко припускаються помилок, що значно ускладнюють процес. Так, під час варіння крупу не потрібно помішувати, передають Патріоти України.

До чого призводить ігнорування рекомендації

Якщо кулінар все ж таки почав перемішувати гречку під час її приготування, то рівень пари в посуді, що стоїть на плиті, помітно знизиться. В результаті на приготування страви доведеться витратити значно більше часу.

Можна, звичайно, просто відкласти ложку убік і не «відволікати» гречану кашу. Однак у цій ситуації постає питання: «А як перевіряти ступінь готовності страви?». Досвідчені господині зазначають: без ложки все ж таки не обійтися. Однак достатньо просто провести столовим приладом по дню каструлі. Якщо відчувається, що зварені крупинки починають прилипати до посуду, процес приготування каші слід завершити.

Є секрет! Як запекти куряче філе, щоб було вдвічі соковитішим

понеділок, 22 липень 2024, 13:08

Якщо ви досі думаєте, що куряче філе завжди буде після приготування сухим і давким, то спробуйте запекти його за цим рецептом. Соковиті волокна будуть танути в роті, при цьому страва вийде досить корисною і дуже смачною, передають Патріоти України. Філ...

Смачно і економно! Що можна додати у фарш, щоб було вдічі більше котлет

понеділок, 22 липень 2024, 12:12

Ні в якому разі не думайте, що котлетам треба лише м’ясо і що, чим більше фаршу, тим краще. Додаткові інгредієнти не зроблять вашу страву більш дешевою на смак і тим більш менш смачною, передають Патріоти України. Досвідчені господині радять додавати д...