Ви будете здивовані! Дізнайтеся, яка слабка сторона вашого характеру - психологічний тест

Погляньте на картинку, яка зображена нижче, передають Патріоти України.

Що ви помітили на ній в першу чергу?

Перше, що ви побачили на зображенні, відкриє не найкращу сторону вашої особистості, яка прихована десь глибоко всередині.

Якщо ви побачили собаку..

Ви надзвичайно темпераментна та імпульсивна людина. Вас легко засмутити і вивести з рівноваги. При цьому ви зовсім не вмієте контролювати свої емоції. Вас дуже просто розсердити та не легко заспокоїти. Іноді ви нагадуєте вулкан енергії, яка не завжди позитивна.

Якщо ви побачили бджіл...

Ви занадто товариська та дуже балакуча людина. Однак ви часто завдаєте болю іншим, оскільки не вмієте вчасно промовчати та обдумати те, що хочете сказати. Разом з тим ви не здаєтеся, поки не досягнете своєї мети, попри те, скільки вам це буде коштувати.

Якщо ви побачили жіноче обличчя...

Це означає, що ви дуже горда та занадто впевнена в собі людина. Ви чуєте тільки себе та ніколи не визнаєте того, що можете помилятися. Ви завжди робите все по-своєму. Ви буваєте зарозумілі, інколи навіть нахабні та ви не вмієте йти на компроміс.

Якщо ви побачили квітку...

У вас погане почуття гумору. Ваші жарти не змушують нікого сміятися, крім вас самих. Ви любите мучити людей своїм недоречним гумором, тому вам краще зупинитися або змінити свій репертуар. Повірте, люди не будуть вважати вас нудною людиною, якщо ви перестанете над ними жартувати.

Деруни, які не темніють: Ось що обов'язково потрібно додати до тіста

понеділок, 6 лютий 2023, 19:59

Найпростіша, смачна і ситна страва з картоплі - деруни. Готувати їх потрібно з жовтих сортів картоплі - ті, які ароматніші і краще розварюються. А для того, щоб деруни не були сірими і забитими, потрібно додавати тільки просіяне борошно, а в основу - ц...

Просто візьміть фарш та склянку кисломолочного сиру - рецепт смачних швидких котлет у духовці

понеділок, 6 лютий 2023, 19:44

Котлети завдяку додавання кисломолочного сиру в фарш виходять ніжними та соковитими. Але водночас сир в готових котлетах на смак не відчувається. Ще й до того такі котлети добре тримають форму та не розвалюються, передають Патріоти України.