Ви будете здивовані ефектом! Як позбутися грибка та цвілі: Ось чотири кімнатні рослини, що можуть допомогти

Деякі кімнатні рослини допомагають не лише прикрасити будинок, але й захистити його від плісняви. У виданні Express розповіли про чотири кімнатні рослини, які зменшують вологість в приміщенні, завдяки чому можна захистити будинок від плісняви, передають Патріоти України.

Спатифілум (Жіноче щастя)

Кажуть, що спатифілум притягує жіноче щастя в дім. Саме тому в народі його так і називають. Ця кімнатна рослина відрізняється дуже простим доглядом. Спатифілум має довге і розлоге листя, яким вбирає велику кількість вологи в повітря. Таким чином, ця квітка допомагає запобігти розвитку в кімнатах цвілі і грибка.

Хлорофітум

Ця кімнатна рослина потрапила до України з Південної Америки. Вона досить непримхлива в догляді, тому хлорофітум легко вирощувати в домашніх умовах. Хлорофітум допомагає очистити повітря навколо себе та навіть видаляє залишки бензолу та формальдегіду. А ще рослина поглинає велику кількість вологи та запобігає появі плісняви в домі.

Тілландсія

Це багаторічна швидкозростаюча квітуча рослина. Вона відрізняється тим, що "харчується" вологістю повітря. Її листя має таку форму, щоб "вловлювати" воду. Тому завдяки тілландсії в будинку зменшується вологість, що допомагає позбутися плісняви. Кімнатна рослина любить світлі місця, одна варто уникати потрапляння на неї прямих сонячних променів.

Нефролепіс (папороть)

Зелену кімнатну рослину цінують не лише за її цікавий зовнішній вигляд, але й за очисну дію. Її листя поглинає леткі органічні сполуки (формальдегід, ксилол), які виділяються у повітря меблями, клеєм, фарбою. А ще ця папороть є тропічною рослиною. Тому вона чудово справляється з поглинанням вологи. Нефролепіс позбавить будинок цвілі, яка часто розвивається у вологих приміщеннях.

Забудьте про сльози під час нарізання цибулі - три ефективні лайфхаки

субота, 30 вересень 2023, 11:08

Будь-якому кулінару відомо, що цибуля завдяки своєму особливому хімічному складу може довести до сліз. Тому, якщо ви плануєте смачно замаринувати цей овоч, але не хочете ридати - зверніть увагу на цю статтю, передають Патріоти України. Даний метод можн...

Чому не можна кидати пельмені у киплячу воду - розповідаємо про причини

субота, 30 вересень 2023, 11:05

Здавалося б, що пельмені - це дуже проста страва, з приготуванням якої впорається кожен. Але мало хто знає, що кидати вироби в киплячу воду не можна. Саме цю помилку дуже часто допускають, передають Патріоти України. Редакція FoodOboz розповість, чому ...