Ви будете здивовані! Найпростіший спосіб очистити душ від цвілі - без шкрябання і майже безкоштовно

Один з найнеприємніших видів хатніх робіт - це відчищування плісняви у кутках ванної кімнати. Часом здається, що прибрати її звідти неможливо взагалі ніяк. Однак боротись із цією напастю необхідно, адже вона здатна провокувати серйозні проблеми зі здоров’ям, передають Патріоти України.

На допомогу тут знову приходять умільці із TikTok. Видання The Sun виявило простий лайфхак по боротьбі з пліснявою у ванній, який набрав уже понад 19 мільйонів переглядів. При цьому спосіб є надзвичайно дешевим і не потребує серйозних фізичних зусиль.

Про спосіб розповів користувач під ніком anneleise01. Він продемонстрував, як легко розправляється з пліснявою у кутку за допомогою паперового рушника і звичайного побутового відбілювача.

Шматок рушника треба скласти у кілька разів вздовж, щоби вийшла широка смужка, і покласти її на уражену ділянку. А потім налити на папір трошки відбілювача. Для посилення ефекту можна вдягнути господарські рукавички і пальцем притиснути папір до поверхні, де розвинулась пліснява. Після таку примочку треба залишили діяти на 20-60 хвилин залежно від ступеню ураження. А потім просто зняти її і промити оброблену ділянку водою.

У коментарях серед величезної кількості захоплених відгуків з’явились також і деякі додаткові поради до цього методу. Наприклад, деякі пропонували заміть відбілювача використовувати білий оцет.

Втім, знайшлись і критики методу. Одні вказували на те, що відбілювач насправді просто знебарвлює плісняву, а не усуває саму проблему. Дехто вказував на те, що використання такої агресивної речовини може пошкодити плитку у ванній.

Швидкий тест на характер! Обличчя, яке ви побачили першим, покаже ключову роль у багатьох аспектах вашого життя

вівторок, 7 лютий 2023, 18:10

Характер людини відіграє ключову роль у багатьох аспектах її життя. Знання ключових рис своєї особистості допоможе простіше досягти поставлених цілей, перетворитися на успішну людину і просто перебувати в гармонії, передають Патріоти України. Тест по ...

А ви це знали? Полегшує біль, зміцнює серце та допомагає менше їсти: Ось як музика впливає на наш організм

вівторок, 7 лютий 2023, 17:29

Наші пращури вірили, що музика має цілющу силу. У всі часи вона використовувалася як потужні ліки від різних недуг, передають Патріоти України. Якщо ви коли-небудь відчували, що музика позитивно впливає на ваше самопочуття, ви мали рацію, музика дійсно...