Ви будете здивовані! Навіщо класти взимку у взуття чайний пакетик

Поганий запах ніг, - дуже поширена проблема взимку, коли під і без того тепле взуття одягається ще одна-дві пари шкарпеток, ноги пітніють і починають пахнути. Проте є копійчаний засіб, який допоможе суттєво покращити ситуацію, передають Патріоти України.

Про нього на просторах TikTok розповіла колишня стюардеса, — адже коли проводиш під час польоту багато часу на ногах, проблема неприємного запаху від ніг теж дуже актуальна.

За її словами, усунути неприємний запах взуття допоможе простий пакетик чаю. "Що спільного між взуттям та чаєм? Якщо немає часу мити взуття, рятує пакетик чаю, — він вбирає зайву вологу та допомагає прибрати неприємний запах. Користуйтеся", — розповіла вона.

Ви будете вражені! Форма великого пальця розкаже багато цікавого про риси вашого характеру

вівторок, 26 вересень 2023, 6:10

Ми пропонуємо цікаву класифікацію пальців, яка може розказати багато цікавого про вашу особистість. Подивіться на малюнок та знайдіть опис нижче, передають Патріоти України. Наші руки можуть багато що розповісти про нас, навіть форма пальців може багат...

Як зробити оладки суперпишними: ТОП-4 секрети, які повинна знати кожна господиня

вівторок, 26 вересень 2023, 0:09

У багатьох сімейний сніданок асоціюється зі свіженькими оладками, передають Патріоти України. Гарячі, пишні, зі сметаною або варенням… Смакота! Але деколи ідеальну картинку псує вигляд плоских оладок, які схожі, вибачте, на підошву. Щоб досягнути пишн...