Ви будете здивовані! Навіщо класти взимку у взуття чайний пакетик

Поганий запах ніг, - дуже поширена проблема взимку, коли під і без того тепле взуття одягається ще одна-дві пари шкарпеток, ноги пітніють і починають пахнути. Проте є копійчаний засіб, який допоможе суттєво покращити ситуацію, передають Патріоти України.

Про нього на просторах TikTok розповіла колишня стюардеса, — адже коли проводиш під час польоту багато часу на ногах, проблема неприємного запаху від ніг теж дуже актуальна.

За її словами, усунути неприємний запах взуття допоможе простий пакетик чаю. "Що спільного між взуттям та чаєм? Якщо немає часу мити взуття, рятує пакетик чаю, — він вбирає зайву вологу та допомагає прибрати неприємний запах. Користуйтеся", — розповіла вона.

Які коти найбільше прив’язані до господарів - п'ять найласкавіших порід

середа, 22 березень 2023, 18:59

За тисячоліття співіснування поруч з людьми коти встигли полюбити нас і сформувати з нами міцний зв'язок. Навіть попри те, що над усе вони цінують свою незалежність, передають Патріоти України. Ветеринарний блог OVRS назвав п’ятірку таких порід. Якщо в...

Як очистити фільтри кухонної витяжки - простий, але дуже ефективний лайфхак

середа, 22 березень 2023, 18:28

З кожним новим приготуванням їжі витяжка на вашій кухні засмічується все більше і більше. Через це жиру та інших різних забруднень згодом витяжка може почати гірше працювати, а то й зовсім зламається. Тому регулярне очищення техніки просто необхідне, п...