Ви будете здивовані! Названо найшкідливіший коктейль - ніколи не давайте його дітям

Різноманітні коктейлі з фруктами, сиропами та соками - це улюблений напій усіх дітей. Чудове доповненням до піци, різноманітних тортиків та тістечок, Але є й коктейль, який пити дуже шкідливо. Редакція FoodOboz розповість про найнебезпечніший коктель, який часто дають дітям. Від нього краще відмовитись, передають Патріоти України.

Цей напій є в меню кожного кафе та ресторану. Мова йде про молочний коктейль. Все через те, що продукт містить надзвичайно велику порцію цукру. Для організму, який тільки розвивається, це дуже велике навантаження. Також, напій має багато жирів.

Усе це дуже негативно впливає на печінку та травну систему. Також, є ризик, що дитина почне швидко набирати зайву вагу, тому що молочний коктейль містить стільки калорій, скільки доросла людина може вжити за день. Якщо ж вживати напій у холодному вигляді, як це найчастіше буває, то це буде дуже погано впливати на зубну емаль та здоров'я горла – діти до цього дуже чутливі.

Це справді працює! Лайфхаки для видалення жовтизни з холодильника в домашніх умовах

вівторок, 5 березень 2024, 6:10

Навіть холодильник, який регулярно миють, з часом може пожовтіти зсередини. Це неминуче явище, зумовлене впливом навколишнього середовища, зокрема перепадами температур і скупченням бруду. Однак існує кілька ефективних способів, які допоможуть повернут...

Перевірте своє! Ваш рід очолювала жінка, якщо прізвище звучить так

вівторок, 5 березень 2024, 0:22

Кожне прізвище несе в собі сакральний смисл і надзвичайну силу. Адже наші предки отримували їх не просто так, передають Патріоти України. Родові імена давалися за місцем проживання, за соціальним статусом, родом занять, зовнішністю тощо. А ще є багато ...