Ви будете здивовані! Ось що дерево вашого народження розповідає про вашу особистість

Кожному місяцю приписується своє власне дерево, але чи знаєте ви, що воно частково впливає на вашу особистість? Читайте далі, щоб дізнатися, що дерево вашого місяця народження говорить про вас, передають Патріоти УкраїниСічень: яблуня.

Ви добрі, відрізняєтеся неперевершеною легкістю і хорошим смаком. Ви уважно слухаєте інших і завжди знаєте, що потрібно сказати в певний момент. Ви любите гостей, і обожнюєте веселитися. Ваша співчутлива натура миттєво привертає до вас людей.

Лютий: верба.

Незалежно від випробувань, які вам посилає життя, ви залишаєтеся стійким. Ви пережили більше випробувань і негараздів, ніж будь-хто, але вони не зламали вас. Ви один з найбільш оптимістичних і обнадійливих людей, і завжди йдете вперед, не озираючись на минуле.

Березень: клен.

Будучи відвертою людиною, ви володієте унікальною якістю не боятися висловлювати свою думку. Відстоювати те, у що віриш – одна з ваших кращих рис. Любите ви так само беззастережно, і завжди готові підтримати тих, кому пощастило бути вашими друзями.

Квітень: в’яз.

Ви були народжені, щоб робити і виправляти. У вас “золоті” руки, і ви при бажанні зможете все. Те, що ви можете вирішити будь-яку проблему, привертає до вас людей, але … багато з них користуються вашою добротою. Ви вкладаєте 100% в усе, що ви робите, в тому числі в розвиток відносин, тому в особистому житті зазвичай щасливі.

Травень: рис.

Ваше глибоке прагнення до успіху спонукало вас стати амбітною людиною, якою ви є сьогодні. Розглядаючи перешкоди як виклик або незначну невдачу, ви робите те, від чого інші просто відмовилися б. У вас є щире бажання бути першим, що є не тільки ключем до досягнення ваших власних цілей, а й мотивує навколишніх.

Червень: вишня.

Ніхто так не намагається збагнути природу речей, як ви. Ви вникаєте в усе, що робите. Всі справи ви намагаєтеся доводити до кінця. Але це не означає, що ви все працюєте і не відпочиваєте. Ви також любите спілкуватися і можете подружитися з ким завгодно. Ви великий співрозмовник, і люди знають, що ви дійсно слухаєте.

Липень: волоський горіх.

Ви випромінюєте щастя, ваш блиск і інтерес до життя відбивається на вашій поведінці та зовнішності. Ви готові ділитися вашим внутрішнім щастям з вашими близькими, і маєте славу доброї і дбайливої людини.

Серпень: дуб.

Ви виявляєте краще в кожному. Навіть в погані дні ви завжди залишаєтеся позитивним і викликаєте посмішку. Коли у ваших друзів поганий настрій, вони шукають вас. Ваша мета в житті – зробити інших щасливими, і ви часто вибиваєтеся з сил, намагаючись догодити всім.

Вересень: пальма.

Будучи організованою людиною, ви досягаєте великих успіхів. Ви взяли на себе відповідальність за своє життя і створили свій власний набір правил. Ви поважаєте себе, довіряючи своїй інтуїції і розуму. Баланс між пристрастями, розумом і переконаннями робить вас невідпорним для навколишніх.

Жовтень: оливкове дерево.

Безстрашність – ваше друге ім’я. Ви ніколи не говорите «ні», і сміливо пробуєте нові речі або досліджуєте нові місця. Ви ідеальний партнер для подорожей або вечірок, тому що ви виводите всіх із зони комфорту і робите дивовижні речі! Ви любите акумулювати досвід і отримувати максимум від життя, поки ви молоді. Але ви зовсім не нерозумні.

Листопад: цитрусові.

Ви жаліслива людина, яка з любов’ю належати всьому живому. Ви знаєте, що успіх полягає не в матеріальних речах, а в тому, як ви відноситеся і співпереживаєте навколишнім. Люди, яких торкнулася ваша доброта і емоційний інтелект, натхненні вашою душевною натурою.

Грудень: ялина.

У вашій душі горить вогонь. Для деяких це не чеснота, але ви просто супер жагучі у всьому. Несправедливість, велика чи маленька, запалює вашу кров. Від неправильного замовлення фаст-фуду до політичного протесту, ви завжди хочете, щоб люди отримували те, що вони заслуговують. Ви – хороший друг, тому що ви завжди будете підтримувати інших.

Такі справи!

Згодні з цим описом?

Деруни, які не темніють: Ось що обов'язково потрібно додати до тіста

понеділок, 6 лютий 2023, 19:59

Найпростіша, смачна і ситна страва з картоплі - деруни. Готувати їх потрібно з жовтих сортів картоплі - ті, які ароматніші і краще розварюються. А для того, щоб деруни не були сірими і забитими, потрібно додавати тільки просіяне борошно, а в основу - ц...

Просто візьміть фарш та склянку кисломолочного сиру - рецепт смачних швидких котлет у духовці

понеділок, 6 лютий 2023, 19:44

Котлети завдяку додавання кисломолочного сиру в фарш виходять ніжними та соковитими. Але водночас сир в готових котлетах на смак не відчувається. Ще й до того такі котлети добре тримають форму та не розвалюються, передають Патріоти України.