Ви будете здивовані! Продукти, які гірші за шоколад для ваших зубів

Ми часто чуємо, що слід уникати шоколаду, оскільки він може призвести до появи карієсу на зубах. Хоча цукерки не є ідеальними для здоров'я зубів, насправді існують інші продукти, які можуть мати ще гірший вплив. Розповідаємо про список продуктів, яких слід уникати, навіть якщо у вас не чутливі зуби.

Напої

Ми всі знаємо, що газована вода – не найкращий вибір для нашого здоров'я в цілому, але вона також може бути шкідливою для наших зубів. Висока кислотність газованих напоїв, включаючи дієтичні, може впливати на стан емалі. Регулярне вживання газованих напоїв призводить до підвищеного вироблення кислоти, яка може руйнувати поверхню зубів.

Липка їжа

Сухофрукти часто рекламують як здоровий варіант перекусу, але їхній вплив на здоров'я зубів часто залишають поза увагою. Такі продукти, як сушені абрикоси, чорнослив та інжир, як правило, прилипають до зубів, піддаючи їх тривалому контакту з цукром. Щоб мінімізувати шкоду, бажано прополоскати рот після вживання сухофруктів.

Лід

Жування кубиків льоду може здатися нешкідливим, але насправді може завдати значної шкоди вашим зубам. Це може призвести до пошкодження емалі і навіть до сколів або зламаних зубів. Це також може створити проблеми для зубних імплантатів, таких як брекети, пломби або коронки.

Цитрусові

Цитрусові, безсумнівно, є чудовим джерелом вітаміну С і мають загальну користь для здоров'я. Однак їхня кислотність може зробити зуби вразливими до карієсу. Щоб мінімізувати цей вплив, рекомендується прополоскати рот водою після того, як ви поласували цими фруктами.

Чипси

Картопляні чипси та інші крохмалисті, хрусткі закуски можуть бути досить привабливими. На жаль, вони мають тенденцію застрягати між зубами, створюючи живильне середовище для бактерій у зубному нальоті. Після того, як ви поласували крохмалистими ласощами, дуже важливо прополоскати рот водою і дотримуватися належної гігієни, включаючи чистку зубною щіткою і зубною ниткою.

Це справді працює! ТОП-6 продуктів, які ефективно спалюють зайвий жир на животі

четвер, 25 липень 2024, 21:00

Абдомінальний або вісцеральний жир є особливо небезпечним для здоров'я, оскільки накопичується в області живота та може впливати на внутрішні органи. Зменшити його кількість можна, включивши в раціон продукти, багаті на клітковину, білки та здорові жир...

Як створити затишне та практичне місце для роботи вдома

четвер, 25 липень 2024, 20:00

Робоче місце в домашніх стінах сьогодні швидше стає нормою, ніж винятком з правил. Ті, хто змушений тимчасово чи постійно змінити місце роботи, нерідко скаржаться зниження ефективності праці. Психологи впевнені, що від організації робочого простору та ...