Ви будете здивовані! Психологічний тест у картинці розповість правду про вас

Образи, які ви побачите першими, підказує підсвідомість. На малюнку кожен першим побачить те, що йому близько і що його непокоїть. Запам'ятайте перше враження та прочитайте, що воно означає, передають Патріоти України.

Губи

Якщо ви спочатку побачили на картинці губи, ви приймаєте людей і обставини такими, як вони є. Ви не шукаєте таємних сенсів і нічого не домальовуєте в уяві. Такі люди живуть без ілюзій.

Дерева

Ви схильні ідеалізувати оточуючих та життєві ситуації. А ваші амбіції дозволяють досягти багато чого у вибраному напрямку. Ви завжди можете вирішити питання з найкращим для себе результатом.

Коріння

Ви любите, коли навколо все змінюється, не без вашої участі у позитивних процесах. Ви прогресивна людина і по-справжньому дбаєте про те, щоб змінити світ на краще.

Перевірте себе! Цей швидкий тест розповість, коли виповниться ваше заповітне бажання

четвер, 28 вересень 2023, 7:12

Психологічні тести дозволяють заглянути в свій внутрішній світ і зрозуміти підказки підсвідомості, передають Патріоти України. Не роздумуючи довго, виберіть вподобане зображення ангела і дізнайтеся, коли виповниться ваше бажання. Сплячий ангел попередж...

Еспресо проти Альцгеймера: Ось як кава бореться з неврологічними захворюваннями

четвер, 28 вересень 2023, 6:50

Вживання еспресо та інших напоїв, приготовлених із нього, як-от капучино, лате та мак'ято, може допомогти запобігти хворобі Альцгеймера та іншим неврологічним розладам. Такого висновку дійшли дослідники з Італії, які показали, що під час лабораторних в...