Ви будете здивовані: Що робить черешня з організмом людини

У черешні міститься велика кількість вітамінів, які корисні для самопочуття людини, передають Патріоти України.

21 ягода дає 12% денної норми клітковини й фітонутрієнтів, а також калію і вітаміну С, розповіла дієтологиня Мая Феллер. Експертка назвала шість корисних властивостей черешні.

Ягода позитивно впливає на шкіру, тому що є великим джерелом вітаміну С і поліфенолів, які необхідні для підтримки здоров'я шкіри.

Черешня знімає запалення і біль, бо має антоціани, які можуть нейтралізувати ферменти, що викликають запалення тканин, подібно ібупрофену.

Ця ягода здатна покращити сон. Якщо їсти черешню за годину до сну, то вона може стабілізувати режим. Черешня також є великим джерелом клітковини, що запобігає розвитку серцево-судинних захворювань.

Ягода має нижчий глікемічний індекс, ніж інші фрукти. Людям з підвищеним рівнем цукру постійно треба його понижувати. Також черешні рекомендують їсти, бо вони покращують вироблення інсуліну та підтримують оптимальний рівень глюкози. Рекомендована доза – 100-150 г за прийом.

В Одесі встановили рекорд цін на черешню. Ягоди продавали з оригінальним цінником: ціна за кілограм – 500 грн, покуштувати одну ягідку – 7 грн. Інший сорт черешні коштував 680 грн.

Якщо до сковороди все прилипає - не поспішайте її викидати

неділя, 14 серпень 2022, 10:12

Неможливо посмажити ні яєчню, ні оладки, ні картоплю? Один простий лайфхак з минулого століття допоможе відновити антипригарний шар, передають Патріоти України. Перш за все, чисту сковороду потрібно прожарити на невеликому вогні з крупною сіллю протяго...

Позбутися від тарганів у будинку просто - потрібен тільки пральний порошок

неділя, 14 серпень 2022, 9:10

Позбутися від живучих тарганів не так просто, як здається. І все-таки є один гарний спосіб, а головне, абсолютно не витратний. Випробуйте його - і через пару днів будете знаходити мертвих тарганів, передають Патріоти України. У таз з водою всипте 1-2 ж...