Ви будете здивовані! Ці п'ять "корисних" продуктів насправді шкодять здоров'ю

Ці п'ять "корисних" продуктів насправді шкодять здоров'ю

Лікар розповів про п'ять продуктів, які всі вважають корисними, а вони насправді такими не є і підвищують цукор у крові, передають Патріоти України з посиланням на TikTok доктора Міджа Брауна.

Які продукти підвищують рівень цукру в крові

Зазначимо, що відео медика зібрало на TikTok понад мільйон переглядів. Там доктор Мідж пояснив, яких продуктів нам слід уникати через їхню здатність підвищувати рівень цукру в крові. Швидке зростання рівня цукру в крові може бути спричинене вживанням продуктів з високим глікемічним індексом.

Це змушує підшлункову залозу виділяти більше інсуліну, викликаючи потяг до їжі та переїдання, коли його рівень швидко знижується. Якщо цей цикл повторюється, може виникнути інсулінорезистентність, а це означає, що клітини організму погано реагують на інсулін, а ваші м'язи, жир та печінка не можуть легко отримувати глюкозу з крові.

Рівень цукру в крові може стати надто високим, оскільки підшлункова залоза виробляє більше інсуліну, щоб допомогти глюкозі проникнути у ваші клітини. Зрештою це може призвести до діабету 2 типу, запалення, утворення бляшок в артеріях, а також до проблем із серцем та суглобами. Про які ж продукти йдеться?

Фруктовий сік

Запам'ятайте, що в деяких фруктових соках стільки ж цукру, як у банку газування. "Навіть несолодкий сорт може містити до 26 г вуглеводів, що становить приблизно шість чайних ложок цукру. І все це з дуже невеликою кількістю клітковини", - повідомив лікар.

Фрукти

У списку продуктів, які здаються корисними, але насправді такими не є, є фрукти. Наприклад, манго, ананаси, банани та виноград містять дуже багато цукру і до них слід ставитися як до десерту. Деякі фрукти також містять багато клітковини, а це означає, що вони перетравлюються довше, а повільне вивільнення цукру запобігає стрибку рівня цукру в крові.

Вівсяне молоко

В одній чашці вівсяного молока міститься 15 г вуглеводів, і ми не говоримо про молоко з додаванням цукру. «Не кажучи вже про те, що багато покупних брендів містять консерванти, загусники та емульгатори, жоден з яких не шкідливий для здоров'я нашого кишечника або нашого здоров'я в цілому.

Вівсянка

Ще один спірний продукт, що регулярно рекомендують діабетикам як здоровий варіант. Одна з причин, через яку вівсянку, мабуть, рекомендують дієтологи - це джерело клітковини. Але в одній чашці вівсянки міститься близько восьми грамів клітковини та 62 грами вуглеводів.

Однак важливо пам'ятати, що проста вівсянка багата на поживні речовини і містить розчинну клітковину, звану бета-глюканом, яка сприяє регулярному спорожненню кишечника.

Рисові хлібці

Рисові хлібці часто вважаються здоровою закускою. Незважаючи на низьку калорійність, вони містять багато вуглеводів і дуже мало клітковини.

Це справді працює! Лайфхаки для видалення жовтизни з холодильника в домашніх умовах

вівторок, 5 березень 2024, 6:10

Навіть холодильник, який регулярно миють, з часом може пожовтіти зсередини. Це неминуче явище, зумовлене впливом навколишнього середовища, зокрема перепадами температур і скупченням бруду. Однак існує кілька ефективних способів, які допоможуть повернут...

Перевірте своє! Ваш рід очолювала жінка, якщо прізвище звучить так

вівторок, 5 березень 2024, 0:22

Кожне прізвище несе в собі сакральний смисл і надзвичайну силу. Адже наші предки отримували їх не просто так, передають Патріоти України. Родові імена давалися за місцем проживання, за соціальним статусом, родом занять, зовнішністю тощо. А ще є багато ...