Ви будете здивовані! Вчені назвали фільми, які спалюють калорії майже як тренування


Британські дослідники з Вестмінстерського університету заявили, що перегляд фільмів жахів спалює досить високу кількість калорій. Найбільші результати в цьому плані показали кінострічки, в яких творці використовували скримери (jump scare), щоб налякати глядача, передають Патріоти України.

Як передає The Guardian, перегляд 90-хвилинного фільму жахів може спалити до 113 калорій – приблизно такий самий показник у півгодинної прогулянки. А година йоги, як передає CrossFood, спалює ненабагато більше калорій – близько 175.

Дослідження експерти з Вестмінстерського університету провели на замовлення компанії з прокату фільмів Lovefilm. Вони встановили, що деякі твори є більш ефективними "тренуваннями", ніж інші.

На першому місці опинився класичний фільм Стенлі Кубрика "Сяйво" (мінус 184 калорій), на другому – "Щелепи" Стівена Спілберга (161 калорія) і на третьому – "Екзорцист" Вільяма Фрідкіна (158 калорій).

На думку вчених, фільми з регулярними скримерами – прийомом, який лякає різкою зміною зображення чи різким звуком – допомагають спалювати більше калорій. Це пов'язано з тим, що під час цих сцен у глядачів збільшується частота серцевих скорочень.

"Оскільки пульс частішає і кров швидше перекачується по тілу, в організмі відбувається сплеск адреналіну, який, як відомо, знижує апетит, збільшує швидкість основного обміну і, зрештою, спалює вищий рівень калорій", – сказав доктор Річард Маккензі, старший викладач і спеціаліст із клітинного метаболізму й фізіології з Вестмінстерського університету.

Експерти проаналізували 10 популярних фільмів жахів і встановили, які з них ефективніші в плані спалювання калорій.

1. "Сяйво": 184 калорії;

2. "Щелепи": 161 калорія;

3. "Екзорцист": 158 калорій;

4. "Чужий": 152 калорії;

5. "Пила": 133 калорії;

6. "Кошмар на вулиці В'язів": 118 калорій;

7. "Паранормальні явища": 111 калорій;

8 "Відьма з Блер": 105 калорій;

9. "Техаська різанина бензопилою": 107 калорій;

10. "[Rec]": 101 калорія.

Народні прикмети на 2 грудня: Як забобонні українці здавна захищались у цей, як вважалося, небезпечний день

субота, 2 грудень 2023, 0:55

2 грудня у Київській Русі побоювалися опівночіць - нічних духів, які наганяють на людей кошмари. Щоб захистити від кошмару дитину, на неї вдягали нову нічну сорочку, змочену святою водою. Наші предки в це народне свято проводили спеціальний обряд для д...

Стильна фурнітура для меблів: поєднання функціональності та дизайну

п’ятниця, 1 грудень 2023, 22:27

Фурнітура для меблів - це не просто деталь, це серце будь-якого меблевого виробу. Вона не тільки додає естетичний вигляд меблям, але й забезпечує їх функціональність. Вибір правильної фурнітури може перетворити звичайний предмет меблів у витвір мистецт...